Chovateľstvo

Beaphar Bio Band repelentný obojok pre psov 65 cm

Beaphar antiparazitný obojok Bio Band 65cm Obojok Bio Band pre psov odpudzuje hmyz sajúci krv, redukuje svrbenie a podráždenie kože a zamedzuje nepríjemnému zápachu psov.   Obojok Bio Band obsahuje vysoko účinné esencie nimby a voňavé éterické oleje prírodného pôvodu ako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cédrový olej, mätu a routový olej. Je prírodne účinný prostriedok s ochranným účinkom koncentrovaných nimbových substancií. Účinné látky preniknú do srsti a na koži psa, srsť vášho psa bude voňavo

Aquael Circulator 500

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania.

 • Výkon : 500L/H
 • Príkon : 4,4W

Dennerle Nano Eckfilter 10-40l

Dennerle Nano rohový filter /455786/ Výkonný, kompaktný vnútorný rohový filter pre malé akvária, jednoduchá obsluha a čistenie, vrátane filtračného materiálu a čistiacej sady. Nano rohový filter Dennerle je ideálny pre Nano akvária s rastlinami a krevetami. Je tichý, ale zároveň výkonný s kapacitou čerpadla 150 l/hod. Energetická spotreba je s 2 Wattmi veľmi nízka. Prietok vody je plynule nastaviteľný a regulácia prietoku vody môže byť smerovaná cez otočný výstup filtra o 90° v ľubovoľnom smere. Čistenie filtračnej vložky je veľmi jednoduché a malo by byť vykonávané každých 2-6 týždňov v závislosti na zaťažení: uchopte filter na odtokovej trubici a vytiahnite dopredu, potom vyberte filtračnú vložku. Tak nie sú poškodené dôležité filtračné baktérie, filtračný materiál sa najlepšie čistí v kýbliku s akvarijnou vodou. Kompletná výmena filtračnej vložky sa odporúča každých 3-6 mesiacov. Filter má taktiež tryskové trubice s integrovaným čistiacim uzáverom a mini kefou pre jednoduché čistenie otvorov trysiek. S ohľadom na úzke sacia kanáliky a veľmi jemné póry predfiltra, Nano rohový filter je taktiež bezpečný pre mladé krevety. Dennerle Nano rohový filter v skratke: Sila čerpadla 150 l/hod. Výkonný, tichý, kompaktný Obsahuje filtračný materiál a čistiacu sadu Veľká plocha pre filtračné baktérie Bezpečný pre krevety a kraby Technické dáta: Nano rohový filter Nano rohový filter XL vhodný pre 10-40 L 30-60 L veľkosť filtra D 7 x Š 4,3 x V 16,5 cm D 7 x Š 4,3 x V 25 cm počet filtračných vložiek 1 2 max. výkon čerpadla 150 l/hod. 150 l/hod. výkon 2 Watt 2 Watt sieťové napätie / frekvencia AC 230 V/ 50 Hz AC 230 V/ 50 Hz napájací kábel 1,40 m 1,40 m vodotesný IPX8 IPX8

TickLess Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám

Skvelá ochrana zvierat pred kliešťami a blchami

Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov

Je netoxický, nevylučuje chemické látky ani zápach

Ekologický a bez vedľajších účinkov

Jednoduché pripnutie na obojok

Životnosť batérie až 1 rok

TICKLESS PET - ideálne riešenie ochrany vašich miláčikov pred kliešťami a blchami. Tento ultrazvukový repelent vo forme prívesku skvele ochráni vášho psa, mačku, alebo akékoľvek iné zviera pred kliešťami aj blchami. Je vyrobený tak, aby sa dal jednoducho pripnúť na obojok a zvieraťu neprekážal. Je ekologický a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu. TICKLESS PET je absolútne netoxický a nevylučuje ani žiadne chemické látky ani zápach.

Princíp fungovania je vysielanie ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nebadateľné pre osoby a zvieratá. Rušia a odpudzujú kliešte aj blchy a tak bránia ich napadnutiu zvierat. Sú skvelou prevenciou aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky. Elektronický repelent TICKLESS PET má dosah cca. 1,5 m. Napájaný je Li-ion batériou so životnosťou približne 1 rok. Je vyrobený v Taliansku.

Použitie: Odstráňte plastovú kartičku, ktorá blokuje pripojenie lítiovej batérie k zariadeniu (batéria je vložená v zariadení a pripravená na okamžité použitie). Štyri bliknutia signalizujú, že repelent je zapnutý. Od momentu, kedy bol spustený, je životnosť batérie približne rok. Ak chcete zistiť, či je TICKLESS PET stále v prevádzke, stlačte šedé tlačidlo. Pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelen je stále v prevádzke.

Ultrazvukový repelent TICKLESS PET je odolný voči vode (štandard IP13). Po namočení ho vysušte, aby sa predišlo vnútornej korózii prístroja.

 • Materiál: polykarbónová a syntetická antialergická guma
 • Rozmery: 4 x 2,8 x 1,5 cm
 • Hmotnosť: 10 g

Aquael Circulator 1000

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania

 • Výkon : 1000L/H
 • Príkon : 11W

Tetra Easy Balance 250ml

Tetra Easy Balance 250ml - Prípravok redukujúci rast rias a zabraňujúce vzniku fosfátov. - Je vhodný pre všetky sladkovodné akvária. Najjednoduchší spôsob, ako udržať v akváriu rovnováhu. Stabilizuje hodnoty vody (PH a KH) v akváriu, zabraňuje vzniku fosfátov a pri používaní sa zmierni rast rias. Zachováva dôležité vitamíny a minerálne látky.

Dávkovanie: 2,5 ml na 10 l vody.

Tetra Aqua Safe 250 ml

Tetra Aqua Safe 250ml - Prípravok na úpravu vody z vodovodu na vodu vhodnú do akvária. - Umožňuje, že aj voda dodaná do akvária z vodovodného potrubia je pre rybičky bezpečná. Pre rybičky škodlivé prísady a ťažké kovy vo vode z vodovodného potrubia sa zneškodnia podobne ako filtrom. Pridajú sa pozitívne pôsobiace, vitalizujúce vitamíny B.

Dávkovanie: 5 ml na 10 l vody.

Eminent Cat Light / Sterile 2 kg

Kompletné krmivo pre mačky s nadváhou a kastrované mačky.

Kompletné krmivo pre mačky s nadváhou a kastrované mačky  75% proteínov živočíšneho pôvodu

U mačiek po kastrácii často dochádza vplyvom hormonálnych zmien k následným zmenám v temperamentu (zníženie, upokojenie) a apetítu (zvýšenie), čo môže viesť k nadváhe. Tomu plne zodpovedá receptúra ??krmiva, ktorá všetky požiadavky kastrovaných mačiek zohľadňuje. Špeciálne zloženie udržuje pH moču v optimálnej hladine a pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Vďaka svojmu zloženiu a obsahu L-karnitínu pomáha krmivo udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť, taurín zabezpečuje vynikajúci zrak a FMP systém dobré trávenie.

 • Hairball: špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov.
 • Imunita: betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu a regeneráciu buniek. Yucca podporuje imunitu a redukuje prirodzený zápach.
 • pH control: krmivo udržuje pH moču v optimálnej hladine a tým pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Brusnice zaisťujú dobrý stav močových ciest.
 • Kondícia: esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre obnovu svalového tkaniva a zlepšujú kondíciu zvieraťa.
 • Zloženie: hydinová múčka (28%), kukurica, ryža, rybia múčka, pšeničné klíčky, pšenica, hydinový tuk, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, rastlinná vláknina, ľanové semienko, taurín, doplnkové látky, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy ), betaglukány, lyzín, metionín, cholín-chlorid, Yucca, L-karnitín, brusnice, probiotická kultúra.
 • Obsah látok a vitamínov: Surová bielkovina (proteín)% 30, Tuk% 10, Vláknina% 4,5, Vápnik g / kg 13, Fosfor g / kg 10, Lyzin g / kg 17, Methionín g / kg 6,4, Vitamín A mj / kg 18 000, Vitamín D3 mj / kg 1 500, Vitamín E mg / kg 200, Vitamín B1 mg / kg 12, Vitamín B2 mg / kg 18, Vitamín B6 mg / kg 18, Vitamín B12 mg / kg 0, 1, Kyselina listová mg / kg 3,6, panthotenán vápenatý mg / kg 24, Niacín mg / kg 72, Biotín mg / kg 0,6, Cholínchlorid mg / kg 1 500, Taurín mg / kg 2 000
 • Mikroprvky: Železo mg / kg 130, Zinok mg / kg 80, Mangán mg / kg 30, Meď mg / kg 15, Jód mg / kg 1,5, Selén mg / kg 0,5

Tetra Rubin Granules 250ml

 • Oválne, jemné granulky sa rýchlo rozpúštajú.
 • Pre zdravú a pestrú stravu.
 • Obsahuje prírodné farbivá.
 • V praktickom balení a dávkovačom.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby. Pomaly klesajúce granule zaručujú plnohodnotnú a pestrú výživu, prírodné farebné aktivátory plne rozvíja prirodzené zafarbenie.

 • Kŕmny návod: kŕmte niekoľkokrát denne len toľko, koľko ryby spotrebujú behom niekoľkých minút.
 • Zloženie: ryby a vedľajšie rybie produkty, rastlinné bielkovinové extrakty, obilie, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, mäkkýše a kôrovce, kvasinky, minerálne látky, riasy, oleje a tuky, L-lyzín, monohydrochlorid, lecitín, kyselina citrónová.
 • Akostné znaky: proteíny 475 g / kg, vlhkosť 6%, popoloviny 105 g ??/ kg, tuky 65 g / kg, vláknina 20 g / kg, vitamín A 29770 mj / kg, vitamín D3 1860 mj ??/ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, L-askorbyl-2-polyfosforečnan 137 mg / kg.

Tetra Aqua Easy Balance 500 ml

Tetra Easy Balance 500ml - Prípravok redukujúci rast rias a zabraňujúce vzniku fosfátov. - Je vhodný pre všetky sladkovodné akvária. Najjednoduchší spôsob, ako udržať v akváriu rovnováhu. Stabilizuje hodnoty vody (PH a KH) v akváriu, zabraňuje vzniku fosfátov a pri používaní sa zmierni rast rias. Zachováva dôležité vitamíny a minerálne látky.

Dávkovanie: 2,5 ml na 10 l vody.

Sera vipachips 250ml

sera vipachips 250 ml - Špeciálne krmivo pre všetky ryby, ktoré sa neživí čisto vegetariánsky a hľadajú potravu pri dne. - Toto netradičné špeciálne krmivo je ideálna základná potravou pre všetky riasožravé au dna hľadajúci potravu ryby, ktoré nie sú striktne bylinožravé. Patrí do tzv. Rodiny krmív vipan Sera vipachips bol sformovaný tak, aby si po dlhú dobu vo vode zachoval svoj tvar. Sera vipachips je vhodný pre sumečky Corydoras, mrenka a niektoré L sumečky, ako veľkolepé a vyhľadávané L46 (Zebra Pleco). Sera vipachips je vo vode rýchlo poddajný, pritom si zachováva svoju kompaktnú formu po dlhú dobu, nerozpadá sa a zanecháva si svoju vynikajúcu a pre ryby neodolateľnú chuť. Výsledkom sú nádherné farby, zdravý rast, silný imunitný systém a vitalita. Obsahuje riasu spirulina.

Tetra Aqua Crystal Water 250 ml

čistí akváriovú vodu a rýchlo a účinne od plávajúcich nečistôt. ktoré kalia vodu a zanechávajú ju tak krištáľovo čistú. Ryby a rastliny sa tak môžu dobre cítiť. Crystal Water viaže malé nečistoty vo vode na väčšej časti. ktoré už môžu byť odstránené filtráciou. Prvé viditeľné zmeny môžete spozorovať po 2 – 3 hodinách pôsobenia. po 6 -8 hodinách pôsobenia je voda čista a po 6- 12 hodinách krištáľovo čistá. Dávkovanie: 5ml na 10 l akváriovej vody (2.5 ml na 10 l. pokiaľ je hodnota KH 1 a nižšia). Po každej výmene vody. v prípade potreby. pokiaľ sa vo vode vyskytujú viditeľné nečistoty. Medzi dvoma použitiami by mala byť časová odmlka najmenej 48 hodín.
Chovateľstvo . V tejto sekcií nájdete tisíce produktov pre našich miláčikov . Je tu Akvaristika , Pre mačky , Terátistika , Kone a ďalšie zvieratá , Pre psov , Pre hlodavce , fretky a ostatné Pre vtáky. Takže nakupujte pre svojich domácich miláčikov na Pesiazona.