Sunárek Do ručičky hruška 90g

SUNÁREK Do ručičky hruška, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (80% hm.), banánové pyré (20% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Sunárek Do ručičky marhuľa 90g

SUNÁREK Do ručičky marhuľa, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (78% hm.), banánové pyré (22% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Sunárek Do ručičky jahoda 90g

SUNÁREK Do ručičky jahoda, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (80% hm.), banánové pyré (20% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová, vitamín C.

Sunárek Do ručičky banán 90g

SUNÁREK Do ručičky banán, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré (78% hm.), banánové pyré (22% hm.), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, antioxidant: kyselina askorbová a vitamín C.

SUNÁREK Do ručičky s ovocím a jogurtom 6x80g

SUNÁREK Do ručičky chuť jogurtu, s ovocím 80g Pasterizovaný mliečno-ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 12. mesiaca veku. Sunárek Do ručičky má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - bez konzervačných látok a farbív - vápnik - bez lepku Zloženie: jogurt (80% ), ovocná zložka 10% (pomarančová šťava z koncentrátu 6%, banánové pyré 1%, jablčné pyré 3%), cukor, kukuričný škrob, prírodná aroma.

Sunárek Do ručičky slivka 90g

SUNÁREK Do ručičky slivka, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré 81%, slivkové pyré 19%, vitamín C.

Sunárek Do ručičky broskyňa 90g

SUNÁREK Do ručičky broskyňa, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré 44,8%, broskyňové pyré 35%, banánové pyré 20%, vitamín C.

Sunárek Do ručičky čučoriedka 90g

SUNÁREK Do ručičky čučoriedka, Ovocný príkrm 90g Pasterizovaný ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca veku. Ovocný príkrm Sunárek Do ručičky je vyrobený z prírodných surovín vybraného 100% ovocia. Má optimálnu konzistenciu a prirodzenú chuť. Je prispôsobený detským ručičkám, dieťa ho ľahúčko uchopí a zároveň rozvíja zručnosť, koordináciu pohybov a samostatnosť pri papaní. - 100% ovocia - bez prídavku cukru - prírodné suroviny - bez konzervantov a farbív - bez lepku Zloženie: jablkové pyré 92%, čučoriedkové pyré 8%, vitamín C.

Sunarka detský snack jablkové krúžky 50g

SUNARKA Snack Jablkové prstienky, pre prvé zúbky 50g Sú ideálnym obohatením jedálnička malých detí.Vhodné od ukončeného 12teho mesiaca veku dieťaťa. Tieto hravé, veselé, ale hlavne veľmi chutné snacky si Vaše deti zamilujú a budú pre nich chutnou maškrtou počas celého dňa. Ideálne pre chrumkanie pre prvé zúbky. Veľkosť aj tvar je prispôsobený detským rúčkam. Jemne sladká jablková príchuť. Sú vyrábané z kukurice a ryže, ktoré sú prirodzene bezgluténové a suroviny sú vysoko kvalitné a prísne kontrolované, bez použitia konzervačných látok a farbív. Obsahujú vitamíny a vápnik, pre normálny rast a vývin kostí.

AGROKARPATY DETSKÝ ČAJ Vitamínový

  • zloženie: arónia čiernoplodá, ríbezľa čierna, jabloň domáca, ruža šípová
  • použitie: príjemný a lahodný osviežujúci nápoj určený k regenerácii detského organizmu počas celého dňa, vhodný pre všeobecné použitie
  • balenie: 20 vreciek
  • príprava: jedno vrecko zalejeme 0,25 l vriacej vody a prikryté necháme lúhovať 8 – 10 minút
  • dávkovanie: 2-3 šálky za deň

Sójová náhradka mlieka 350g

Sójová náhradka mlieka Spotrebujte najneskôr do 25.5.2012! Sójový nápoj (sójové mlieko) je potravinový práškový produkt, ktorý sa môže používať ako alternatívna náhrada za sušené mlieko a v prípade prípravy podľa návodu získavame sójový nápoj (sójové mlieko) pre zdravých, chorých, rekonvalescentov, športovcov, diabetikov, detí a dospelých. Sójový nápoj (sójové mlieko) svojim zložením, pri zaradení do diéty, napomáha k zníženiu hladiny cholesterolu v krvi. Pri používaní z iných dôvodov použite lekárom doporučené dávkovanie. Sójový nápoj (sójové mlieko) neobsahuje laktózu, preto je vhodný pre ľudí s alergiou na laktózu. Sójový nápoj (sójové mlieko) neobsahuje kazeín, živočíšnu bielkovinu, preto tento nápoj môžu konzumovať aj tí, ktorí za zdravotných dôvodov nemôžu konzumovať živočíšne produkty. Sójový nápoj (sójové mlieko) je svojim zložením vhodný aj na labužnícke dochutenie kávy, prípravu mliečnych pokrmov a na prípravu raňajok s cereálnymi výrobkami; výrobok neobsahuje substancie nevhodné pre celiatikov.

Sunárek detský Čaj jablkový so šípkami 20x1 5g

Detský čaj Sunárek Bio Jablko a šípka Detský čaj Sunárek Bio Jablko a šípka je vyrobený z vysoko kvalitných surovín, ktoré boli pestované v ekologicky čistých oblastiach. Preto je v čaji zachovaná prírodná, jemná chuť. Čaj Sunárek Bio Jablko a šípka pomáha dodržovať potrebný pitný režim dieťatka. Je vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca do 3 rokov v množstve 1-2 šálky denne. Pri deťoch starších ako 3 roky sa odporúča podávať čaj vo väčšom množstve a to 3-4 šálky denne. Zloženie: jablčná dužina (Mali silvestris fructus) 49,8 %, plod šípky (Rosae seudofructus) 45 %, koreň červenej repy (Beta vulgaris) 5 %, plody čučoriedky (Myrtilli fructus) 0,1 %, plody jahody (Fragariae fructus) 0,1 %.