Garmin Forerunner 35

Popis produktu

Buď fit, zostaň v spojení a zdieľaj svoj pokrok!

So štýlovými, jednoduchými bežeckými hodinkami s GPS a Elevate - pulzomerom na zápästí môžete behať bez hrudného pásu. Monitor aktivity počíta vaše kroky a spálené kalórie počas celého dňa. Po spárovaní so smartfónom sa na displeji zobrazia smart notifikácie, automaticky sa prenesú údaje do vášho konta na Garmin Connect, navyše funkcia LiveTrack a ovládanie hudby, to všetko na vašom zápästí. Dosahujte svoje ciele vďaka viacerým športovým profilom, intervalom, vibračným upozorneniam, ktoré vás motivujú, ako aj užitočným funkciám ako Auto Pause a režim Beh/Chôdza. Forerunner 35 majú všetko, čo potrebujete, aby ste svoj beh posunuli na ďalšiu úroveň. Forerunner 35 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.

Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 13 hodín v tréningovom režime a až do 9 dní v režime hodiniek.

Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe/rýchlosti aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.

Po ukončení tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect.

Športové hodinky s GPS môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Obvod zápästia max 23 cm.

Virtual Pacer je funkcia, ktorá vás motivuje, aby ste udržiavali zvolené tempo.

Nemusíte sa báť behať v daždi. S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Nesmiete ich však ponoriť do hlbšej vody ani sa s nimi potápať.

Vďaka integrovanému Bluetooth jednoducho prepojíte Forerunner 35 so smartfónom. Následne môžete využiť funkciu LiveTrack, a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect

Podľa úrovne aktivity Forerunner 35 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky Vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 35 sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.

Zaznamenáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.

Nezmeškajte žiadne upozornenie! Forerunner 35 vám diskrétne zavibrovaním upozornení počas tréningu na pulz, intervaly, smartnotifikácie.

Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.

Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Forerunner 35.

Garmin Forerunner 235

Populárnu rodinu športových hodiniek s GPS od Garmin dopĺňa model Forerunner 235 s optickým snímaním srdcového tepu na zápästí. Športtester Forerunner 235 je vybavený plne-integrovaným optickým senzorom na zadnej strane hodiniek. Meranie vášho tepu počas športového výkonu nebolo nikdy jednoduchšie. Sledujte aktuálnu hodnotu tepu a tepové zóny priamo na displeji hodiniek.

Meranie srdcového tepu

Forerunner 235 je vybavený vstavaným optickým snímačom srdcového tepu Garmin Elevate technology, pomocou ktorého dokáže merať tep 24/7. Táto technológia využíva zelené svetlo z fotodiód, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie tepu, ktoré má svoje limity, odchýlky a na rozdiel od bežného hrudného snímača (pulzomera) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie.

Optický senzor teda nedokáže poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného snímača. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže spôsobiť problém.

Aktivita a tréning

Počas vašej osobnej aktivity Forerunner 235 so zapnutým GPS sleduje bežné údaje ako rýchlosť, tempo, čas, prevýšenie a iné... novinkou je informácia o aktuálnom srdcovom pulze s priradením hodnoty k referenčnej farbe podľa zóny srdcového tepu:
• zahrievanie (sivá),
• ľahká zátaž (modrá),
• aeróbna zóna (zelená),
• aeróbny prah (oranžová),
• maximálne zaťaženie (červená).

Hodinky vás upozornia vibrovaním alebo zvukovým signálom (podľa nastavenia) na príslušnú hodnotu vášho tepu v danej tepovej zóne.

Pre tréning bez použitia GPS je Forerunner 235 vybavený vstavaným akcelerometrom, ktorý bude počas dňa počítať vaše prejdené kroky a v noci sledovať váš spánok. Forerunner teda plní aj funkciu monitora osobnej aktivity. Na displeji sa zobrazuje aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa a spálené kalórie.
Taktiež zostala zachovaná aj funkcia upozornenia na neaktivitu počas dňa – Garmin Activity Bar.

Ovládanie a displej

Ovládacie tlačidlá sú rozmiestnené intuitívne okolo veľkého farebného displeja. Displej poskytuje ideálny prehľad o nameraných dátach bez jeho zbytočného zakrývania pri ovládaní hodiniek. Voliteľné ovládacie menu je dostupné v slovenčine.

Samotné funkcie, používateľské rozhranie ako napríklad aj pozadie hodiniek si môžete prispôsobiť využitím pozadí, widgetov, dátových políčok, ktoré sú zadarmo dostupné na Garmin aplikačnom store Connect IQ.

Na displeji pri bežnom používaní vidíte čas, dátum, budík, stopky. Pri behu sa pomocou stlačenia jedného tlačidla zobrazia informácie o pulze, tempe behu, rýchlosti, vzdialenosti a spálených kalóriách.

Tréningové funkcie

Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer zabezpečí analýzu a záznam behu aj pri vypnutom GPS v krytých priestoroch (napr. na bežiacom páse).

Váš Forerunner 235 môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času celkového zotavenia (regenerácie), pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebný pre zotavenie ihneď po ukončení aktivity.
Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd.

Na základe aktívneho používania dokážu hodinky odhadnúť vaše výsledky behu na určité vzdialenosti (čas, tempo, rýchlosť).

Smart funkcie

Ovládajte svoju akčnú kameru Garmin Virb pomocou vašich hodiniek. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich športových zážitkov.

Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Forerunner 235 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, výstup z kalendára a ďalšie dáta z iných mobilných aplikácií.

Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie pomocou hodiniek.

Synchronizácia nameraných údajov

Hodinky prepojíte s kompatibilným smartfónom pomocou technológie Bluetooth Smart. V mobilnej aplikácii Garmin Connect nájdete všetko, čo potrebujete. Tam budete analyzovať namerané údaje, trasy, sledovať výkony, zdieľať úspechy atď. Môžete využiť obľúbenú funkciu Live tracking (online sledovanie vašej aktivity) a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com, kde môžete nahrávať aktivity a sťahovať tréningové plány. Údaje sa takisto dajú zdielať s priateľmi a rodinou.

Samozrejme, že môžete použiť aj klasické prepojenie pomocou USB a PC kde vykonáte komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov.

Aplikácia Garmin Connect je dostupná v SK jazyku!

Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť priamo z nasledujúcich odkazov:

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):
• Apple iOS 7.0 a vyšší - viac info priamo na tomto odkaze
• Android 4.3 OS a vyšší - viac info priamo na tomto odkaze
• nutná podpora Bluetooth 4.0

Technické parametre

• Nabíjateľná lítium - iónová batéria s výdržou až do 9 dní v režime hodiniek. Až 11 hodín v režime so zapnutým GPS.
• Vnútorná pamäť na 200hodín údajov o aktivite.
• Vodotesnosť (5ATM), môžete sa bez obáv sprchovať, či plávať.
• Farebný dotykový displej s rozlíšením 218 x 180 pixelov.
• Váha 42g

Príslušenstvo

Garmin FoodPod - nožný bezdrôtový snímač, ktorý meria aktuálnu rýchlosť, vzdialenosť, tempo behu, frekvenciu a počet krokov.

Pomocou technológie ANT+ podporuje Forerunner 235 pripojenie kompatibilného ANT+ pulzomera (nie súčasťou balenia), kadenčného senzora alebo senzora rýchlosti a dokonca snímača teploty.

Sigma PC 10.11

Jednoduchý sporttester so všestrannými funkciami a jenoduchým ovládaním.

Sigma Sport PC 10.11 Vám ponúkne presné meranie tepovej frekvencie, spotreby kalórií a nastavenie tréningovej zóny TF. Balenie obsahuje pulzmeter a snímač tepovej frekvencie s elastickým pásom.

Funkcie: 1. aktuálna a priemerná tepová frekvencia (meraná s presnosťou EKG) 2. automatické alebo manuálne nastavenie 1 tréningového pásma a maximálnej tepovej frekvencie 3. aktuálna a celková doba cvičenia (stopky) 4. grafický a zvukový indikátor nastavenej zóny TF (šípky upozorňujúcej na príliš nízky alebo vysoký tep, zvukový alarm sa dá aj vypnúť) 5. ukazovateľ dĺžky tréningu v nastavenej tréningovej zóne (v minútach, hodinách a percentuálne z doby cvičenia) 6. ukazovateľ aktuálneho a celkového množstva spotrebovaných kalórií 7. aktuálny čas (12 alebo 24 hodinový režim) 8. dátum

Ďalšie vlastnosti:

 • uchovávanie nastavených údajov pri výmene batérií
 • maximálna TF sa dá nastaviť aj individuálne
 • prístroj umožňuje nastaviť tréningovú zónu pre spaľovanie tukov alebo zvýšenie vytrvalosti - ak vám toto nastavenie nevyhovuje, dá sa nastaviť aj individuálne
 • nastavenú tréningovú zónu je možné pri tréningu zmeniť
 • celkovú dobu a spotrebu kalórií je možné manuálne nastaviť
 • možnosť nastavenia kontrastu v 5 úrovniach
 • grafický indikátor stavu batérie
 • voľba medzi 5 ovládacími jazykmi (DE, GB, FR, IT, ES)
 • prístroj sa dá používať aj pri plávaní

Sigma PC 15.11

Hodinky s meraním pulzu sporttester Sigma PC 15.11 Green Váš partner pre efektívny tréning.

Byť vo forme znamená mať program. PC 15.11 meria nielen spotrebu kalórií, ale tiež počet kôl. Jedným stlačením tlačidla môžete počas tréningu sledovať aj medzičasy.

Na sledovanie tréningu navyše slúži zobrazenie rozsahu tréningovej zóny a indikátor pre zobrazenie času v nastavenej tréningovej zóne. To sú najlepšie predpoklady pre začatie cieleného tréningu.   

Počítanie spotreby kalórií Áno

Typ hodiniek s meračom pulzu (kategória) Hodinky s meračom pulzu

Typ hodín (kategória) Hodiny s meračom tepovej frekvencie a s popruhom na hrudník

Vodeodolnosť 3 ATM

Farba Zelená

Vlastnosti hodín Tréningová analýza

Pulzný funkcie Max. · Min. · O · trup

Vybavenie

Tréningový čas / tréningová zóna

Hrudný pás pre meranie tepovej frekvencie súčasťou dodávky počet kalórií vlastnosti presné ako EKG

Aktuálna, priemerná a maximálna tepová frekvencia

Počítanie kolies (50 kôl)

Jednoduché zobrazenie etáp

Tréningové zóny - automatický výpočet individuálne tréningové zóny

Rozsah tréningové zóny so zobrazením percentuálnej tepovej frekvencie z frekvencie maximálnej

Tréningový čas v tréningovej zóne so zobrazením percentuálneho času v jej rámci počet kalórií

Tréning s 1 nastaviteľným rozsahom tepovej frekvencie

Indikátor tréningových zón / alarm podsvietenie displeja

Indikácia stavu batérie

Puzdro pre výmenu batérií

Text na displeji v 5 jazykoch vodotesné

Rozsah dodávky: hrudný pás

Návod

Garmin fenix 5S Sapphire

Garmin FÉNIX 5S Sapphire

Najobľúbenejšia séria športovo-univerzálnych hodiniek fénix™ & tactix™ bola doplnená o nové modely. Séria fénix® 5S ponúka osvedčenú výbavu a rôzne vylepšenia, ktoré si zamilujete. Displej s priemerom 42 mm, atletický dizajn s kompaktnejšími rozmermi ako predošlé modely fénix. Všetky modely fénix® 5S sú dostupné s novými bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné po pripojení kompatibilného pulzomera-hrudný pás (nie je súčasťou balenia) HRM-Run™ alebo HRM-Tri™.

Hlavné prednosti a vylepšenia

 • Zafírové sklíčko tiež zabezpečuje mimoriadnu odolnosť voči poškriabaniu
 • Nový integrovaný optický pulzomer Elevate™ - plne integrovaný do zadného krytu hodiniek, tak že nevyčnieva nad úroveň zadnej steny
 • Združený Performence widget – Centrálny widget so záznamom vášho zlepšenia a najdôležitejšie ukazovatele výkonu
 • Jasný displej s vyšším rozlíšením – Chroma™
 • Podpora pripojenia externých snímačov ANT+ a po novom aj Bluetooth
 • Nové funkcie Pokročilého Tréningu – Training Effect 2.0.
 • Nové a zjednodušené používateľské rozhranie
 • Group Track – umožňuje vzájomné sledovanie všetkých členov tréningovej skupiny v reálnom čase
 • QuickFit náramky– nové rýchlo upínacie náramky umožňujú výmenu bez náradia v priebehu pár sekúnd. Prevedenie silikón, prémiová koža, kov.

Fénix® 5S je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze.

Jasný, farebný 1,1" LCD Chroma™ displej s vysokým rozlíšením až 218 x 218 bodov a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok.

Pohodlné a funkčné ovládanie hodiniek aj v rukaviciach. fénix® 5S je štandardne vybavený ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako rôzne pulzomery , wattmeter integrovaný v pedáloch VECTOR & snímače rýchlosti & kadencie na bicykel. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.

Bluetooth® integrované rozhranie pre pripojenie voliteľných snímačov, ktoré pracujú iba cez toto bezdrôtové rozhranie. fénix 5S je možné rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série Varia™ . Systém Varia™ prispieva k aktívnej bezpečnosti pri jazde na bicykli.

Pre základnú navigáciu / orientáciu v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe.

Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek, ktorá je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomeru HRM-Run / HRM-Tri (nie je v balení). Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.

Anaeróbny prah (Lactate Threshold) je funkcia pre odhad úrovne reálneho výkonu, pri ktorom sa znateľne zvyšuje únava organizmu. Inými slovami je to maximálna intenzita, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium / HRM-Run alebo HRM-Tri

Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovplyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium / HRM-Run alebo HRM-Tri.

Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 9-tich dní v režime smart hodinky so zapnutým optickým pulzomerom Elavate 24/7. Pri zapnutej aktivite s príjmom GPS signálu zaručí integrovaná batéria predĺženú dobu používania od 14 až do 24 hodín (so zapnutým optickým snímačom pulzu 24/7).

Vďaka vysokocitlivému GPS/GLONASS prijímaču s novou ocelovou EXO™ anténou, máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe/rýchlosti, čase, výške a ďalších hodnotách aj v náročnejších podmienkach (v horách, pri stromoch, budovách ...).

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine + používateľská príručka v slovenskom jazyku. Kompletnú používateľskú príručku si stiahnete po zaregistrovaní produktu na stránke klub.garmin.sk prípadne sa obráťte na našu bezplatnú linku podpory.

Po ukončení dobrodružstva alebo tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect. Prepojenie s počítačom USB dáva možnosť zálohovania zaznamenaných údajov alebo plánovanie navigačných trás na počítači nad mapovými podkladmi. BaseCamp je bezplatná aplikácia určená predovšetkým pre používateľov turistických GPS Garmin. Umožňuje jednoducho plánovať cesty (výlety), analyzovať a spravovať zaznamenané trasy a body, prípadne spravovať body záujmu POI a mnoho iného. fénix® 5S môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík, stopky). Po prepnutí do niektorého z používateľských profilov máte na zápästí GPS navigáciu, tréningového partnera..... Odolné vystužené púzdro z polyméru je zakryté zafírovým sklíčkom, ktoré je mimoriadne odolné voči poškrabaniu. fénix® 5S umožňuje označovať trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, takže späť sa bezpečne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. Podporuje uloženie až 1000 Waypoinov a 30 uložených trás.

Dobrodružstvo v každom počasí..... S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Nesmiete ich však ponoriť do hlbšej vody ani sa s nimi potápať.

Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám umožní pretekať proti sebe alebo výkonom zdieľaných inými používateľmi, čo vás motivuje k lepším výkonom a dosahovaniu vyšších cieľov.

Po pripojení voliteľného pulzomera s integrovaným akcelerometrom HRM-Run™ alebo HRM-Tri™ získate prístup ku komplexným bežeckým a fyziologickým metrikám.

Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať.

Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov.

Novinkou vo funkcionalite hodiniek zo série fénix je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile

Group Track je nová funkcia, ktorá umožňuje zdieľanie pozície viacerých jazdcov v reálnom čase priamo na mape zariadenia. Ak ste v minulosti využívali funkciu LiveTrack na zdieľanie pozície a treningových dát s vašimi blízkymi, táto funkcia rozšíri možnosti aj na vašich “spolujazdcov” a tréningových partnerov.

Okrem bežeckých funkcií fénix 5S ponúka aj plnohodnotné profily pre cyklistiku, plávanie alebo triatlon a lyžovanie/snowboarding. V bazéne alebo aj v otvorených vodách máte k dispozícií meranie vzdialenosti, tempa, počtu záberov a iné. Lyžiarský/snowboardový mód zase meria rýchlosť, vzdialenosť a rýchlosť klesania automaticky vždy, l keď ste na svahu. Ak práve nešportujete , tak využijete monitor aktivity, ktorý vám každé ráno nastaví nový cieľ v počte krokov. Počas dňa vás nenechá pasívnym. Po hodine bez pohybu vám vibračné upozornenie oznámi, že je čas sa hýbať. Okrem počtu krokov a vzdialenosti meriate aj spálené kalórie a počas noci kvalitu vášho spánku.

Aplikácia Adventures poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou.

WI-FI konektivita pre pripojenie fénix® 5S k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.

Na základe aktívneho používania dokážu hodinky odhadnúť vaše výsledky behu na určité vzdialenosti (čas, tempo, rýchlosť). Dostupné po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Run™ alebo HRM-Tri™ .

Váš fénix® 5S môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času celkového zotavenia organizmu pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd.

Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia. fénix® 5S môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita..

Nastavte si režim SLEEP a fénix® 5S bude monitorovať kvalitu vášho spánku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile. fénix® 5S zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. Na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa. Spálené kalórie.

Ovládajte svoju kameru Virb™ Elite cez svoj fénix® 5S. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.

Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu fénix® 5S diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej aplikácie.

Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Fénix® 5S.

Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez novú rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.

Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity

Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.

Presnosť merania optického pulzomera na zápästí (Elevate)

 • fénix 5S Sapphire, Goldtone (so sivým koženým remienkom)
 • náhradný silikonový remienok QuickFit™ 20 (Carrara biely)
 • USB nabíjací kábel,
 • príručka používateľa v slovenčine,
 • iná dokumentácia

Rozmery a vlastnosti: ------------------------------------------------------------

Rozmery balenia, ŠxVxH: 10 x 10 x 10 cm

Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 42 x 42 x 14,5 mm

Displej - veľkosť, ŠxV: 1,1" (218 X 218 pix.)

Displej - rozlíšenie, ŠxV: 218 x 218 pix.

Displej - uhlopriečka, "; cm: 1,1"

Displej - typ:

Farebný LCD Chroma™

Hmotnosť balenia: 342g

Hmotnosť zariadenia: 69 g (so silikonovým remienkom)

Akumulátor - typ: nabíjateľná Lithium-ion

Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): do 9-tich dní (hodinky + 24/7 pulz + BT smartfunkcie), až do 14 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie s optickým pulzomer, až do 35 hodín s GPS v režime UltraTrac

Akcelerometer:

Áno

Vodotesnosť: 10 ATM*

GPS prijímač:

GPS + GLONASS

Anténa:

INT.

Vysoko-citlivý prijímač:

Áno

Mapy a pamäť: -----------------------------------------------------------

Basemapa:

Nie

Predinštalované mapy:

Nie

Možnosť dohrávania máp:

Nie

Vstavaná pamäť: 64MB (dostupných 54MB)

Používanie pam. kariet:

Nie

Waypointy/obľúbené/pozície: 1000 product_web:

Cesty: 30

Funkcie a výbava: ------------------------------------------------------------

Track log

Track log / záznam a správa trás: 200 hodín záznamu aktivít

Záznam trás/ciest:

Áno

Správa trás/ciest:

Áno

TracBack (cesta späť):

Áno

Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.):

Áno

Snímač srdcovej frekvencie:

Áno, voliteľný

Snímač rýchlosti/kadencie:

Áno, voliteľný

Krokomer - Foot Pod::

Áno, voliteľný

HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom:

Áno (voliteľný)

Garmin Connect™ kompatibilita:

Áno

HRM-Swim™ pulzomer pre plávanie:

Áno (voliteľný)

HRM-Tri™ pulzomer pre plávanie s akcelerometrom:

Áno (voliteľný)

Virtual Partner® (fiktívny súper)::

Áno

Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.):

Áno

Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.):

Áno

Auto Scroll (zobrazovanie stránok):

Áno

Multi-sport (zmena šport. módu):

Áno

Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov:

Áno

Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri:

Áno

Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity:

Áno

Intervalový tréning:

Áno

Úprava vzhľadu obrazoviek:

Áno

Možnosť doplniť body záujmu POI:

Nie

Bluetooth®:

Áno

WiFi:

Áno, vo výbave., WI-FI konektivita pre pripojenie fénix® 5S k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.

Prehliadač obrázkov:

Nie

Dotyková obrazovka:

Nie

Qwerty alebo ABC klávesnica:

Nie

Electronický kompas:

Áno

Electronický kompas 3D:

Áno

Barometrický výškomer:

Áno

Fitness (užívateľský profil):

Áno

Geocaching (užívateľský profil):

Áno

Recreational (turistický užívateľský pro:

Áno

Marine (námorný užívateľský profil):

Áno

Outdoor GPS hry:

Nie

Hry a zábava:

Nie

Lov/ryby kalendár:

Áno

Slnko a Mesiac informácie:

Áno

Tabuľky príliv/odliv:

Áno

Výpočet plochy:

Áno

Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):

Áno

Sledovanie počtu krokov:

Áno

Aplikácie:

Garmin Connect Mobile, Connect IQ store

 • https://youtu.be/-7B4vV9nNfshttps://youtu.be/x2_PezLgM8s
 • https://youtu.be/-7B4vV9nNfs

G21 schodíky na trampolínu 250 cm

Rebrík k trampolíne G21 250 cm

Veľmi praktický rebrík uľahčí Vašim deťom vstup na trampolínu G21

 • Materiál: hliník
 • Dĺžka: 60 cm

G21 250cm + ochranná sieť

Zahradní trampolína G21 250cm

Velmi oblíbená a kvalitní trampolína, která se stane ihned hitem Vaší zahrady! Pro vyšší bezpečnost a stabilitu má základnu složenou ze 3 párů nohou. Další mimořádně důležitý bezpečnostní prvek, je délka tyčí vedoucí od bezpečnostní sitě, tyč musí vést po celé délce konstrukce trampolíny až k zemi. Hlavním důvodem proč je toto provedení správné je, že při pádu do záchytné bezpečnostní sítě zamezíte vypadnutí z trampolíny. Mnoho konkurenčních tramplín má tyč zakončenou kus nad zemí, vybírejte tedy velmi pečlivě.

Zpevněná ocelová konstrukce s oboustranným galvanizováním zaručuje odolnost vůči mechanickému poškození a deformaci.
Odolná testovaná skákací plocha.
Kvalitní zpracování a vysoká odolnost materiálu vůči nepříznivému počasí = záruka spokojenosti po mnoho let!
Skákání na trampolíně je skvělá zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé!

VYŠŠÍ ZABEZPEČENÍ PŘED ÚRAZEM!

Průměr trampolíny: 250cm
Výška: 76cm (se sítí: 240cm)
Pružin: 48
Maximlní nosnost (maximální váha cvičící osoby): 150kg
Kvalitní konstrukce: 3 dvojité nohy - zaručující dokonalou stabilitu
Váha 38kg

Ochrana tyčí sítě - PĚNA!
Kvalitní polypropylenová skákací plocha!
Konstrukce z kalené oceli odolná vůči deformacím z léty ověřené Hi-Ten oceli.
Dvouvrstvá ochrana pružin (PVC+ PĚNA)!
Galvanizované, oboustranně pozinkované profily!

Velmi snadná a rychlá montáž !
Návod k obsluze v českém jazyce!
Certifikováno německou zkušebnou a přísnou normou TÜV GS

Sigma BC 7.16

Cyklocomputer SIGMA BC 7.16

Káblová verzia - cyklocomputer Sigma BC 7.16. Okrem základných funkcií ponúka BC 7.16 aj celkový najazdený čas a priemernú rýchlosť. Možné napojiť na PC pomocou dokovacej stanice.  

Všeobecné funkcie :

Menu v 7 rečiach

Preddefinované veľkosti kolies

Automatický Start/Stop

Doba jazdy do 100 hodín

Vodotesný podľa normy IPX8

USB kompatibilný

Možnosť prepojenia s PC/Mac

Montáž bez náradia

Nastaviteľný servis-interval po odjazdení zadaného počtu km pomocou univerzálneho UFSB.

Nastaviteľný Scanmodus - automatické striedanie funkcií na displeji

Cyklofunkcie :

Aktuálna a priemerná a rýchlosť

Denné najazdené km

Celkové najazdené km

Funkcie času :

Doba jazdy

Celková doba jazdy

Hodiny

Obsah balenia :Cyklocomputer Sigma BC 7.16 vrátane batérie / Držiak na riadítka pre káblovú verziu / Magnet / Upevňovací materiál / Návod na použitie  

Veľký displej zabalený do športového vzhľadu robia z cyklocomputra Sigma BC 7.16 neprehliadnuteľného spoločníka na cyklotúrach.

Sigma BC 7.16 ATS

Cyklocomputer SIGMA BC 7.16 ATS

Bezkáblový cyklocomputer Sigma BC 7.16 ATS za výbornú cenu. Okrem základných funkcií ponúka BC 7.16 ATS aj celkový najazdený čas a priemernú rýchlosť. Možné napojiť na PC pomocou dokovacej stanice.

Všeobecné funkcie :

Menu v 7 rečiach

Preddefinované veľkosti kolies

Automatický Start/Stop

Doba jazdy do 100 hodín

Vodotesný podľa normy IPX8

USB kompatibilný

Možnosť prepojenia s PC/Mac

Montáž bez náradia

Nastaviteľný servis-interval po odjazdení zadaného počtu km pomocou univerzálneho UFSB.

Nastaviteľný Scanmodus - automatické striedanie funkcií na displeji

Cyklofunkcie :

Aktuálna a priemerná a rýchlosť

Denné najazdené km

Celkové najazdené km

Funkcie času :

Doba jazdy

Celková doba jazdy

Hodiny

Obsah balenia :Cyklocomputer Sigma BC 7.16 ATS vrátane batérie / Bezkáblový držiak na riadítka / ATS snímač rýchlosti (vrátane batérie) / Magnet / Upevňovací materiál / Návod na použitie  

Veľký displej zabalený do športového vzhľadu robia z cyklocomputra Sigma BC 7.16 neprehliadnuteľného spoločníka na cyklotúrach.

SIGMA BC 16.16 STS

Cyklocomputer so základnými funkciami, bezdrôtový prenos, NFC komunikácie pre Smartphone, rýchlostné funkcie, teplota, podsvietenie displeja.

Cyklocomputer BC 16.16 STS ponúka všetky dôležité rýchlostné a časové funkcie , podporuje dva rôzne priemery kolies, je vodeodolný až do úrovne IPX8 a ukazuje tiež akuálnu teplotu.

BC 16.16 STS má oproti lacnejším modelom ešte jednu zaujímavú funkciu - ETA (estimated time of arrival), teda predpokladaný čas príchodu do cieľa.

V neposlednom rade je potrebné spomenúť možnosť NFC komunikácie s chytrým telefónom, v ktorom máte nahrané aplikáciu Sigma Link.

 • Prenos: bezdrôtový / NFC komunikácia s Android Smartphone
 • Hodiny: Áno
 • Dátum: Nie
 • Stopky: Áno
 • Obsah balenia: computer, snímač rýchlosti, magnet, držiak na riadidlá
 • Farba: čierna
 • Aktuálna rýchlosť: Áno
 • Priemerná rýchlosť: Áno
 • Maximálna rýchlosť: Áno
 • Denná a celková vzdialenosť: Áno
 • Tréningový čas: Áno
 • Celkový čas: Áno
 • Aktuálna výška: Nie
 • Prevýšenie: Nie
 • Max. výška: Nie
 • Teplota: Áno
 • Dva priemery kolies: Áno
 • Extra: automatický štart / stop, ETA - predpokladaný čas návratu
 • Spotreba kalórií: Nie
 • Vodotesnosť: vodeodolnosť do IPX8
 • GPS funkcie: Nie
 • oProv. aktuálnej a priem.rýchlosti: Áno
 • Podsvietenie displeja: Áno

Garmin Edge 25

Najmenší GPS cyklopočítač na svete! Áno to je Garmin Edge 25, ktorý primárne zobrazuje základne informácie o vašej jazde - vzdialenosť, rýchlosť, dosiahnuté prevýšenie a iné. Je vodotesný, extrémne odolný s hmotnosťou len 25 gramov. Cyklocomputer Edge 25 je ideálny partner pre každodennú jazdu na akomkoľvek bicykli. Jednoduché používateľské rozhranie umožňuje rýchlo a intuitívne nahrávať aktivity alebo sledovať získavané dáta v reálnom čase priamo počas jazdy.

Edge 25 podporuje pripojenie snímačov pomocou bezdrôtovej technológie ANT+ ( pulzomer, snímač rýchlosti a kadencie - nie sú súčasťou balenia).

Bluetooth konektivita umožňuje pripojenie cyklopočítača na kompatibilný smartfón pre využitie pokročilej smart funkcionality - notifikácie (z pripojeného smartfónu), livetracking (živé sledovanie aktivity), nahrávanie aktivity do aplikácie Garmin Connect™ ihneď po dokončení a uložení jazdy.

Vlastnosti a funkcie

 • Jazda za každého počasia - Edge 25 je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.
 • Virtual Partner - funkcia, ktorá vám pomáha v dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné na stiahnutých Dráhach).
 • Dobíjateľná batéria - napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 8 hodín v závislosti od použitia a nastavenia systému.
 • GPS - integrovaný GPS prijímač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.).
 • SK menu - na SK trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v SK jazyku.
 • Konektivita - zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac pomocou USB kábla a môžete prehliadať, analyzovať, editovať a zdieľať svoje dáta cez bezplatnú aplikáciu Garmin Connect.
 • Kompatibilita so sériou produktov Varia - cyklopočítač 25 je možné rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série Varia. Systém Varia™ prispieva k aktívnej bezpečnosti pri jazde na bicykli.
 • Pripojenie ANT+ - príslušenstvo ľahko pripojíte pomocou bezdrôtovej technológie ANT+. Klasický snímač tepu (hrudný pás) alebo ANT+ snímač rýchlosti a snímač kadencie.

Po pripojení pulzomera vidíte na displeji tepové zóny. Edge 25 vás upozorní zvukovým signálom na vysoký alebo naopak nízky pulz.

 • Plánovač trasy - vytvorte si alebo stiahnite plán cesty - dráhu prostredníctvom Garmin Connect aplikácie a nechajte sa navigovať a porovnávajte dosiahnuté výkony na zvolenej dráhe.
 • Smart notifikácie - po pripojení Edge 25 cez Bluetooth k smartfónu získate možnosť zobrazovať diskrétne upozornenia na prichádzajúce hovory a sms - smart notifikácie. Smartfón môžete mať odložený v ruksaku a vy budete mať vždy prehľad o prichádzajúcich hovoroch a inej komunikácii.

Technické parametre

 • Rozmery - 4.0 x 4.2 x 1.7 cm
 • Rozmer displeja - 2.3 x 2.3 cm
 • Rozlíšenie displeja - 128 x 160 pixelov
 • Hmotnosť - 25 g
 • Batéria - nabíjateľná lithium-ion, výdrž - do 8 hodín

Obsah balenia

 • cyklocomputer Edge 25,
 • dátový a nabíjací USB kábel s kolískou,
 • 2 x montážna sada (štandardný držiak na riadidlá + montážne gumy)
 • návod v SK jazyku

Garmin fenix 5S

Hodinky GARMIN 010-01685-00 Fénix® 5S Silver

Označenie hodiniek:

GARMIN 010-01685-00

Modelová rada:

FENIX® 5S SILVER

Určenie hodiniek:

Pánske hodinky

Zobrazenie času:

Digitálne

Strojček hodiniek:

Quartzový analóg

Pohon hodiniek:

Akumulátor: lítium - iónová, Životnosť: až 9 dní v režime SmartWatch, až do 14 hod. v režime GPS a až do 35 hod. v režime UltraTrac

Vstavaná pamäť: 64MB (dostupných 54MB)

Púzdro hodiniek:

Polymér / Ušľachtilá oceľ

Remienok hodiniek:

Kaučuk - biela farba

Zapínanie remienka:

Pracka, Logo GARMIN

Povrchová úprava:

Biela farba / Matná / Leštená oceľ

Sklo hodiniek:

Minerálne s antireflexným povrchom

Displej hodiniek:

LCD Chroma™ - farebný

Veľkosť displeja: 1,1" (priemer - 27,94 mm)

Rozlíšenie displeja: 240 x 240 pixelov

Odolnosť voči vode:

WR 100, 10 ATM

Rozmery hodiniek:

Priemer púzdra: 42,00 mm, Hrúbka púzdra: 14,50 mm

Hmotnosť hodiniek: 67,00 g

Záruka na hodinky: 2 roky

Balenie hodiniek:

GARMIN krabička

Rozmery balenia:

Šírka: 10,00 cm x Výška:10 cm x Hrúbka:10 cm

Funkcie hodiniek:

Hlavné vylepšenia:

Elevate™ - optický pulzomer integrovaný do zadného krytu hodiniek

Performence widget - zobrazuje záznam vášho zlepšenia a najdôležitejšie ukazovatele výkonu

Displej Chroma™ - displej s vyšším rozlíšením

Podpora pripojenia externých snímačov ANT + Bluetooth

Training Effect 2.0. - nová funkcia pokročilého tréningu

Nové a zjednodušené používateľské rozhranie

Group Track – umožňuje vzájomné sledovanie všetkých členov tréningovej skupiny v reálnom čase

QuickFit náramky– nové rýchlo upínacie náramky umožňujú výmenu bez náradia v priebehu pár sekúnd.

Bežecké funkcie:

Virtual Pacer - tréningový nástroj, ktorý vám pomáha zlepšovať váš výkon povzbudzovaním vás, aby ste bežali v nastavenom tempe

V02 max – je maximálna rýchlosť spotreby kyslíka meraná pri cvičení

Recovery advisor – odhadovaný čas zotavenia

Race predictor – odhadovaný čas behu napr. na 10 km

Running Dynamics – prostredníctvom pripojenia HRM-Run™ pulzomeru zabezpečuje zobrazenie revolučnej analýzy metriky behu

Accelerometer - zabezpečuje meranie a záznam údajov

Personal records – osobné rekordy

Cyklistické funkcie:

Kompatibilný s Vector™

Možnosť nastavenia viacerých profilov pre cyklistiku

Možnosť použitia snímača rýchlosti na bicykli alebo snímača kadencie

Bežecké / Cyklistické funkcie:

Snímač srdečnej frekvencie

Virtual Partner® - fiktívny partner pre pomoc pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov

Virtual Racer - je tréningový nástroj navrhnutý tak, aby Vás motivoval prekonávať dosiahnuté výsledky

Courses – užívateľ môže súťažiť na vopred prednastavených trasách dráhy

Auto Pause® - automatické vypnutie stopiek, ak sa dostanete pod nastavenú rýchlosť pohybu, pri rozbehnutí sa automaticky spustia

Auto Lap® - funkcia umožňuje trénovať kdekoľvek so stálou kontrolou, automatické prepnutie na nový okruh

Auto Scroll - zobrazovanie stránok

Auto multisport - zmena športového módu prostredníctvom jedného tlačidla

Pokročilé tréningy - možnosť tvorby vlastných tréningov

Jednoduché tréningy (vzdialenosť, čas, kalórie)

Intervalový tréning - je najlepšou formou tréningu pre zlepšenie kondície a zvýšenie VO2, hodinky zaznamenavajú každý interval každý interval samostatne, čiže stačí aktivitu len uložiť a analyzovať

Vibračné upozornenia

Odhad spálených kalórii

Čas strávený v zónach srdečného tepu

Tréningový efekt

Plavecké funkcie:

Merania v bazéne – vzdialenosť, počet záberov, rýchlosť, kalórie, čas

Merania v prírode - vzdialenosť, počet záberov, rýchlosť, kalórie, čas

Rozpoznávanie plaveckých spôsobov

Plavecký tréning

HRM-Swim™ pulzomer pre plávanie

HRM-Tri™ pulzomer pre plávanie s akcelerometrom

Outdoorové funkcie:

Kalendár - Lov / Ryby

Zobrazenie dňa a noci

Zobrazenie prílivu / odlivu

Možnosť výpočtu plochy

Ostatné funkcie:

Krokomer (Food Pod) - voliteľný

Možnosť nastavenia režimu režim SLEEP - monitorovanie kvality spánku

Možnosť pripojenia na externý snímač teploty tempe™

Funkčné a pohodlné ovládanie v rukaviciach

Aplikácie - Garmin Connect Mobile, Connect IQ store

Automatická synchronizácia (automaticky prenáša dáta do počítača)

Anténa EXO ™ (GPS / GLONASS)

Anténa: INT.

Waypointy (obľúbené/pozície) - 1000

Záznam a správa trás / ciest - 200 hod. záznamu aktivít

TracBack® - cesta späť

Trasový počítať - meranie rýchlosti a vzdialenosti

Bluetooth® (SMS, hovory, emaily..)

Možnosť úpravy vzhľadu obrazoviek

Elektronický kompas / Elektronický kompas 3D

Barometrický výškomer

Fitness - uživateľský profil

Geocaching - uživateľský profil

Recreational - turistický uživateľský profil

Marine - námorný uživateľský profil

Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT)

WR 100

Balenie:

 • Fénix 5S Silver (s bielym silikonovým remienkom)
 • USB nabíjací kábel
 • príručka používateľa v slovenčine
 • iná dokumentácia

Poznámka:

K týmto hodinkám sa nevzťahuje darček.
Fitness pojem ktorý nám pomáha udržať sa v dobrej kondícií , zahŕňa množstvo príslušenstva ako Bežecké pásy , Doplnky pre fitness , Gymnastické lopty , Posilňovacie stroje , Rotopédy , Stopky , Veslovací trenažér , Cyklotrenažéry , Eliptický trenažér , Posilňovacie veže , Sportester , Športová výživa , Činky , Ergometer , Posilňovacie pomôcky , Posilňovací Powerball , Stepper , Trampolíny .