GPS navigácie

TomTom Start 20 Europe Lifetime

Či už idete po známych cestách alebo sa púšťate do nových končín, s navigáciou TomTom Start môžete cestovať bez obáv. Ide o najlepšie zariadenie vo svojej triede a jeho použitie je prekvapivo jednoduché. Na jeho väčšej obrazovke uvidíte vysoko kvalitné mapy a môžete sa spoľahnúť, že Vás bezpečne prevedie i zložitými križovatkami, takže vždy pôjdete s istotou.

TomTom GO Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi
Prehľadne ukazuje do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť, aby ste neprešli odbočku. I na tých najzložitejších diaľničných uzloch budete vďaka realistickému 3D znázorneniu križovatky v pohode a bezpečí.

TomTom GO Plug & Go

Ovládanie vášho zariadenia nemôže už byť jednoduchšie - stačí len zapojiť a poklepať na dotykovú obrazovku. Vďaka nášmu intuitívnemu užívateľskému rozhraniu vyrazíte na cestu naozaj veľmi rýchlo
Text to speech Hovorené názvy ulíc
Hlasové pokyny novo zahrnujú i názvy ulíc a umožňujú sústrediť sa plne na šoférovanie, aby ste s istotou poznali správnu odbočku.

TomTom GO QuickGPSfix™

QuickGPSfix™ skracuje čas potrebný k lokalizácií Vašej pozície cez GPS, takže na cestu môžete vyraziť omnoho rýchlejšie

TomTom GO Ekotrasy

Pokiaľ a po týchto palivovo úsporných cestách vydáte, ušetríte peniaze a znížite svoj vplyv na životné prostredie

TomTom GO Technológia IQ Routes™

Len spoločnosť TomTom používa skutočné údaje o rýchlostiach získane od miliónov užívateľov, aby presne vypočítala dobu, ktorú strávite na ceste. Berie do úvahy rušné hodiny, semafory… a dokonca i nákupne davy. Nezáleži na čase, technológia IQ Routes Vás vždy spoľahlivo informuje, kedy dorazíte na miesto

TomTom GO Rýchlostné radary TomTom

Zariadenie je vybavené predinštalovaným upozornením na stále rýchlostné radary. Pomôže Vám šoférovať bezpečnejšie a zodpovednejšie a zároveň ušetriť peniaze za pokuty pri prekročení rýchlosti

TomTom GO Pomoc! - ponuka pre prípad núdze

Vďaka informáciam o miestnych núdzových službách budete mať pomoc vždy na dosah ruky. Od nemocníc po cestnú asistenčnú službu - informácie, ktoré oceníte v každej lokalite

TomTom Start Kvalitná dotyková obrazovka s veľkou uhlopriečkou 4.3" (11 cm)

Kvalitná dotyková obrazovka prináša optimálny prehľad a pohodový zážito toho najjednoduchšieho možného ovládania

TomTom GO Integrovaný držiak

Praktický sklopný držiak je integrovaný do zariadenia, tak ho budete mať vždy po ruke. Držiak ľahko umiestníte na čelné sklo. Volteľná montážna podložka umožňuje zariadenie obrátiť a umiestniť na palubnú dosku, kde sa zobrazenie automaticky preklopí a získa správnu orientáciu.

Časté ciele
Jednoduchý prístup k vopred vybraným častým cieľom

Parkovací asistent

Pretože je funkcia Parkovací asistent k dispozícii po celú dobu cesty, môžete si vybrať, či chcete pri plánovaní cesty navigovať priamo k najbližšiemu parkovisku alebo nájsť parkovanie na trase - buď v blízkosti cieľového miesta alebo blízko aktuálnej pozície

MapShare Technológia TomTom MapShare™

Zanášajte opravy do svojich máp a udržujte svoje zariadenie svoje zariadenie neustále aktuálne
Záruka najnovšej mapy Záruka najnovšej mapy
Vyrazíte s najnovšou mapou - to Vám zaručujeme! Pokiaľ sa do 30 dní od prvého použitia zariadenia objaví nová mapa, môžete si ju bezplatne stiahnúť prostredníctvom aplikácie tomtom.com. Máte nárok stiahnúť len jednu mapu. Kvalitu našich máp neustále zdokonalujeme. Môže sa preto stať, že sa niektoré nové mapy do Vašeho zariadenia nevojdú. V takýchto prípadoch Vám ponúkame ku stiahnutiu podrobné Oblasti mapy. V zariadení môžete používať len jednú Oblasť mapy. Používanú oblasť však môžete kedykoľvek jednoducho a zadarmo zmeniť prostredníctvom aplikácie tomtom.com. Viac informácii nájdte na adrese www.tomtom.com/mapzones.

Bohatšie mapy

Na cestu sa vydáte vždy s najinteligentnejšími mapami. Rýchlostné profily technológie IQ Routes™ poskytujú najrýchlejšiu trasu v ľubovolnej dennej i nočnej dobe. Vďaka obsiahlym POI, ako sú telefónne čísla a otváracie hodiny, budete mať k dispozícií ešte viac informácií.

TomTom Start 25 Regional Lifetime

Či už idete po známych cestách alebo sa púšťate do nových končín, s navigáciou TomTom Start môžete cestovať bez obáv. Ide o najlepšie zariadenie vo svojej triede a jeho použitie je prekvapivo jednoduché. Na jeho väčšej obrazovke uvidíte vysoko kvalitné mapy a môžete sa spoľahnúť, že vás bezpečne prevedie aj zložitými križovatkami, takže vždy pôjdete s istotou.

Displej XXL je prehľadnejší a umožňuje ľahké riadenie. Dotykový displej prináša pohodový zážitok toho najjednoduchšieho možného ovládania. Prehľadne ukazuje, do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť, aby ste neprešli odbočku. Aj na tých najzložitejších diaľničných uzloch budete vďaka realistickému 3D znázorneniu križovatky v pohode a bezpečí.

TomTom Start 25 Regional poslúži na prehľadnú navigáciu naprieč celou strednou Európou. Jazdite vždy s najnovšou mapou. Dorazte do cieľa rýchlejšie s LIFETIME mapami - doživotnou aktualizáciou máp ZADARMO. V priebehu životnosti produktu môžete do svojho zariadenia každý rok stiahnuť najmenej 4 plné aktualizácie mapy.

Získate všetky aktualizácie diaľničnej siete, adries a bodov záujmu. Samozrejmosťou je zobrazenie všetkých bežných informácií a pokynov.

Garmin eTrex 10

eTrex 10 prešiel kompletnou zmenou. Po vizuálnej stránke a funkčnej stránke sa séria mimoriadne vydarila. Vylepšili sme používateľské rozhranie a pridali nové funkcie. Pre zábavný a ešte jednoduchší Geocaching bez papierov, eTrex 10 podporuje nahrávenie popisov, priamo z Geocaching.com pripadne OpenCaching.com, priamo podporuje GPX súbory. Ďalej sme celkovo vylepšili ovládanie, tak aby bolo jednoduché a intuitívne. Samozrejme s lokalizáciou do slovenčiny. Novinkou v tejto triede je aj pridaná funkcia pre výpočet obsahu výmery (plochy).

TomTom Start 42 Lifetime

Doživotná záruka aktualizácie mapových podkladov

Pripojením navigačného zariadenia TomTom START k počítaču si overte, či máte naozaj aktuálne mapy. Nové mapy vydávame sezónne - súčasťou sú zmeny na cestách a revidovanej rýchlostné limity. Získajte tieto aktualizácie zdarma, po dobu životnosti zariadenia.

Služba Rýchlostné radary na 3 mesiace

Vylepšené upozornenia na zariadení TomTom START vám povedia, kedy sa blížite k rýchlostnému radaru, a pripomenú vám požadovaný rýchlostný limit. Aktualizované umiestnenia radarov si môžete stiahnuť po 3 mesiace, bez príplatkov, pravidelným pripájaním k počítaču.

Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi

Vaše zariadenie TomTom START vám pomôže pripraviť sa na výjazdy a križovatky tým, že vám jasne ukáže správny jazdný pruh pre naplánovanú trasu. Nikdy preto neprejde odbočku a nebudete musieť náhle prechádzať z pruhu do pruhu.

Bezplatné aktualizácie softvéru

Naše navigačné zariadenie sa neustále vyvíjajú. Pravidelným pripojením zariadení TomTom START k počítaču si môžete zadarmo stiahnuť naše aktualizácie softvéru. Získate nové navigačné funkcie, lepší výkon a navyše možnosti prispôsobenia. Behom pár minút.

Batéra

Výdrž batérie: Až 1 hodinu

Pamäť

 • Vnútorná pamäť: 8 GB
 • Slot na karty SD: microSD
 • Slot USB: micro USB

Držiak

Montáž do vozidla: Jednoduchý obojstranný držiak

Displej

 • Veľkosť displeja: 11 cm (4.3 palcov)
 • Typ obrazovky: Rezistívna dotykový displej
 • Rozlíšenie obrazovky: 480 x 272 pixelov, 128 ppi

Rozmery

 • Rozmery (Š x V x H): 12.54 x 8.26 x 2.38 cm
 • Hmotnosť: 167 gramov

Iné

Hlas: Prevod textu na hlas

Mapové pokrytie

 • Podrobné pokrytie: Andorra, Belgicko, Bulharsko 75%, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Írsko, Island, Taliansko, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Madeira, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko , Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko 98%, Rusko 75%, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Normanských ostrovov), Srbsko, Turecko 92%, Ukrajina 45%, Vatikán, Čierna Hora, Česká republika, Grécko, Španielsko (vrátane Kanárskych ostrovov), Švédsko, Švajčiarsko
 • Spojovacie komunikácie / vidiek: Albánsko, Bosna a Hercegovina, Bielorusko, Macedónska republika, Moldavsko

Pokrytie služby Rýchlostné radary

Dostupné pre: Andorra, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Gibraltar, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko , San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Ukrajina, Vatikán, Česká republika, Grécko, Španielsko, Švédsko

Ďalšie informácie

Služba Nebezpečné zóny je dostupná pre Francúzsko.

Podporované jazyky

 • Užívateľské rozhranie: Americká angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Estónčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Taliančina, Juhoafrická angličtina, Katalánsky, Litovčina, Lotyština, Maďarčina, Nórčina, Nemčina, Poľština, Portugalčina, Slovenčina, Slovinčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Latinská Amerika), Švédčina
 • Hlasové pokyny: Afrikánčina, Americká angličtina, Arabčina, Austrálska angličtina, Britská angličtina, bulharčina, chorvátčina, Dánčina, Fínčina, Francúzština, Holandčina, Holandsky (Belgicko), Írska angličtina, Taliančina, Katalánsky, Litovčina, Maďarčina, Nórčina, Novozélandské angličtina, Nemčina , Poľština, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Slovinský, Srbčina, Turečtina, Čeština, Gréčtina, Španielčina, Španielčina (Argentína / latinská), Španielsky (Chile), Španielsky (Latinská Amerika), Švédčina

TomTom VIA 62 Europe Lifetime

TomTom VIA 62. Mapa pokrytia: Celá Európa. Uhlopriečka displeja: 15,2 centimeter (6"), Rozlíšenie displeja: 800 x 480 px. Typ pamäťového média: Flash, Kompatibilné pamäťové karty: MicroSD (TransFlash). Form factor: Opravené, Farba: čierna. Hmotnosť: 280 gram, Šírka: 162,5 mm, Hĺbka: 23,8 mm  

Kompatibilné pamäťové karty  

MicroSD (TransFlash)

Mapa pokrytia

Celá Európa

Typ ...

Garmin Edge 520 Bundle

Profesionálny cyklopočítač s GPS - to je nový Edge® 520! Nový stupeň výbavy pre jazdu a tréning počas celého roka na cestnom i horskom bicykli s profilom pre stacionárny tréning a podporou populárnej aplikácie - služby STRAVA live segments. Garmin Edge 520 svojou výbavou nadväzuje na cyklopočítače zo série EDGE 500, navyše ponúka celkom nové používateľské rozhranie (+ ovládanie cez tlačidlá) a využitie on-line služieb (LiveTracking, Widget s počasím, smart notifikácie a iné).

Edge 520 bundle obsahuje naviac snímače:

 • Garmin pulzomer PREMIUM
 • Garmin ANT+ snímač kadencie (bezmagnetový)
 • Garmin ANT+ snímač rýchlosti (bezmagnetový)

Edge 520 ponúka nové možnosti personalizácie nastavení zobrazenia. V závislosti od druhu aktivity (tréning, pretek) máte možnosť definovať vlastné profily, ktoré vyhovujú nielen danej aktivity, ale napríklad aj typu bicykla. Vysoká výdrž batérie až 15-hodín, podpora príjmu signálu z GLONASS a Bluetooth konektivita pre sprístupnenie on-line služieb sú štandardom výbavy.

Novinkou je používateľské rozhranie, ktoré okrem iného počíta s možným rozšíreniami funkcií, dátových polí a rôznych widgetov, ktoré umožnia rozšíriť funkcionalitu pre väčší zážitok z jazdy. Všetko je dostupné vďaka novej službe Garmin Connect IQ™ store.

Možnosti pripojenia zariadení

Pomocou ANT+ rozhrania dokážete Edge pripojiť ku kompatibilným systémom elektronického radenia prevodov - Shimano Di2 electronic shifting systems / SRAM RED eTAP a Campagnolo EPS. Prepojenie umožňuje na displeji Edge sledovať aktuálne zaradení prevodový stupeň, pomer prevodov a úroveň stavu batérie elektronického systému radenia prevodov.

Edge 520 podporuje pripojenie snímačov pomocou bezdrôtovej technológie ANT+ (Garmin HRM Premium pulzomer, snímač rýchlosti a kadencie, dokonca diaľkové ovládanie). Taktiež je možné pripojiť ďalšie doplnkové príslušenstvo produktovej rady Garmin Varia.

Bluetooth konektivita umožňuje pripojenie cyklopočítača na kompatibilný smartfón pre využitie smart notifikácií (z pripojeného smartfónu), livetracking (živé sledovanie aktivity), nahrávanie aktivity do aplikácie Garmin Connect™ ihneď po dokončení a uložení jazdy.

Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel a môžete prehliadať, analyzovať, editovať a zdieľať svoje dáta cez bezplatnú aplikáciu Garmin Connect.

Vlastnosti a funkcie

 • Integrovaný príjimač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.).
 • Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).
 • Rozšírené tréningy - Vytvorte si tréningový plán pre jednoduchý, intervalový alebo rozšírený tréning a Edge® 520 vás bude viesť okruh za okruhom...
 • Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na displeji presnejšie ako kedykoľvek predtým. Môžete si zobraziť celkové stúpanie, klesanie, výšku alebo prevýšenie.
 • Recovery advisor - funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd. Dostupné po pripojení kompatibilného pulzomera Garmin HRM-Run™.
 • VO2 max. odhad - Edge 520 dokáže urobiť aj výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max pri cyklistike. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejšia a dlhšia jazda alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd. a podmienkou pre dostupnosť výpočtu je pripojený wattmeter Vector.
 • Smart funkcie - po pripojení cyklopočítača cez Bluetooth k smartfónu získate možnosť zobrazovať diskrétne upozornenia na prichádzajúce hovory a sms - smart notifikácie. Smartfón môže byť odložený v ruksaku a vy budete vždy mať prehľad o prichádzajúcich hovoroch a inej komunikácii.
 • Jasný, farebný 2,3" LCD displej s vysokým rozlíšením (200 x 265) a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok.
 • Vodotesnosť - IPX7 pre jazdu v každom počasí... Edge 520 je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.
 • Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 15 hodín.
 • Podpora SK jazyka - Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Technické parametre

 • Rozmery - 7.3 x 4.9 x 2.1 cm
 • farebný, LCD s podsvietením - 200 x 265 pix.
 • Hmotnosť - 59,9 g
 • Batéria - nabíjateľná lithium-ion, výdrž - do 15 hodín

Obsah balenia

 • cyklopočítač EDGE 520,
 • 1x Gamrin pulzomer PREMIUM
 • 1x ANT+ snímač kadencie (bezmagnetový)
 • 1x ANT+ snímač rýchlosti (bezmagnetový)
 • 2x držiak na bicykel (štandard)
 • 1x vysunutý držiak (predĺžený)
 • 1x bezpečnostné pútko
 • 1x nabíjací USB kábel
 • manuál a príručka rýchlym spustením v slovenčine

Sony XA-NV400

Navigačný modul s TomTom navigáciou, podpora českého jazyka, určený pre pripojenie k SONY rádiám XAVW651BT.EUR, alebo k XAVV631BT.EUR.Zmeňte multimediálne rádio Sony na dotykové navigačné riešenie s navigáciou TomTom. Pomocou tohto pripojiteľného modulu získate najnovšiu offline navigáciu, s ktorou môžete moderne cestovať a využívať intuitívne, jednoducho používateľné dotykové rozhranie.       Vlastnosti / Ovládanie ovládanie dotykovými gestami zvolenie cieľa, ...

Garmin GPSmap 64st

GPSmap 64st EUROPE zdieľa základnú konštrukciu a výbavu s modelom GPSmap 64s. Navyše je však GPSmap 64st EUROPE vybavený predinštalovanou topografickou mapou Európy TOPO EURO s tieňovým reliéfom.  

Túra v každom počasí, aj v extrémnych podmienkach... zariadenie je odolné voči dažďu, snehu, potu, krátkodobému namočeniu....

Zariadenie je kompatibilné so snímačmi HR PREMIUM, GSC 10 snímač kadencie/rýchlosti. Snímače nie sú súčasťou balenia. Navyše je vybavený bezdrôtovým rozhraním pre zdieľanie údajov medzi užívateľmi. Užívateľské body, trasy, cesty, skrýše geocache je možné jednoducho bezdrôtovo odoslať do iného GPS ako Oregon alebo Colorado.

Napájanie je zabezpečené dvoma batériami typu AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré môžte v prípade potreby jednoducho a rýchlo vymeniť.

Vďaka vysokocitlivému GPS signálu s podporou HotFix® máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti, rýchlosti, čase, výške a iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...) ihneď zobrazené na displeji.

Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel. Pre všetkých používateľov sú dostupné zaujímavé a užitočné služby prostredníctvom bezplatnej internetovej aplikácie. Garmin Connect™ poskytuje o.i. nástroje pre správu prejdených trás, vyhodnocovanie, archiváciu a zdieľanie. Vďaka podporovanej funkcii fotonavigácia vás zariadenie dokáže navigovať aj podľa získaných obrázkov z Garmin Connect™. Pre používateľov turistických GPS je tiež určená bezplatná aplikácia BASECAMP , kde si môžete jednoducho plánovať cesty (výlety), analyzovať a spravovať zaznamenané trasy a body, prípadne spravovať body záujmu POI a mnoho iného. Séria GPSmap62 je tiež kompatibilná s voľným softvérom Custom Maps, ktorý transformuje papierové a elektronické mapy do formátu, ktorý si môžete nahrať do vášho navigátora.

GPSmap64st je vybavené elektronickým 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne. Už nie je potrebné držať kompas vodorovne, aby ukazoval správny smer. Jednoduché a presné ovládanie je zabezpečené cez niekoľko funkčných tlačidiel. Spoľahlivo ho tak dokážete ovládať aj za extrémnych podmienok.

Zariadenie má predinštalovanú topografickú mapu SK TOPO v.4 .

GPSmap 64st je vybavené slotom na mikro SD karty, ktorý môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edície TOPO alebo cestné. Podporovaná veľkosť SD karty je 8 GB SDHC.

Funkcia Smart upozornenia (notifikácie) prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich e-mailoch, správach a iných upozorneniach z vášho telefónu (iPhone® 4s a novší).

Novinkou vo funkcionalite je možnosť prepojenia s kompatibilným smartfónom za účelom živého sledovania aktivity tzv. "Live tracking", ktoré doplnené o možnosť nahratia aktivity priamo po jej ukončení od účtu na connect.garmin.com. O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie.

Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údaj na dispelji presnejšie ako kedykoľvek predtým.Vstavaný barometrický výškomer zabezpečuje presné meranie nadmorskej výšky v závislosti od zmeny tlaku vzduchu. Alternatívne poslúži aj na krátkodobú predpoveď počasia, čo oceníte najmä v horách.

Zariadenie je vybavené mapou Slovakia Topo a TOPO EURO. TOPO Euro je digitálna (vektorová) mapa s pokrytím 42 štátov Európy. Vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT). Pokrytie zahŕňa o.i. cestnú sieť s uličnou podrobnosťou. Nepodporuje však funkciu pre automatický výpočet optimálnej trasy (autorouting). Skvele poslúži na základnú aj dôkladnejšiu orientáciu v mestách, ale i v teréne prevažne vo všetkých štátoch Európy. * úroveň pokrytia jednotlivých krajín sa môže líšiť, pokrytie Cyprusu neobsahuje cestnú sieť. © EEA, Copenhagen, 2007. Takže sa v neznámom teréne nestratíte...

Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a GLONASS máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.

Aplikácia Adventures poskytuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako si môžete vymieňať jednotlivé príbehy s komunitou ostatných cestovateľov, chváliť sa so svojimi cestami či zdieľať svoje obľúbené miesta s priateľmi a rodinou.

Parametre

Rozmery a vlastnosti:  ------------------------------------------------------------

Rozmery balenia, ŠxVxH:  13,7 x 17,5 x 5,8 cm

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  6,1 x 16,0 x 3,6 cm

Displej - veľkosť, ŠxV:  4,1 x 5,6 cm

Displej - rozlíšenie, ŠxV:  160 x 240 bodov

Displej - uhlopriečka, "; cm:  2,6" / 6,6cm

Displej - typ: 

TFT, 65 000 farieb

Fotoaparát: 

Nie

Fotografie: 

Nie

Hmotnosť balenia:  385,6 g

Hmotnosť zariadenia:  260,1 g (s batériami)

Akumulátor - typ:  2 x AA (nie sú v balení)

Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  16 hodín (GPS zapnuté) - typické použitie

Vodotesnosť: 

Áno (IPX7)

Plávanie na hladine: 

Nie

Teplotný rozsah (- + °C):  od - 15°C do + 70 °C

GPS prijímač: 

GPS + GLONASS

Anténa: 

INT./EXT.

Vysoko-citlivý prijímač: 

Áno

Podpora externej antény: 

Áno

Mapy a pamäť:  -----------------------------------------------------------

Basemapa: 

Áno

Predinštalované mapy: 

TOPO EURO + SK TOPO

Možnosť dohrávania máp: 

Áno

Vstavaná pamäť:  8 GB

Používanie pam. kariet:  microSD / podpora SDHC max. 16GB

Waypointy/obľúbené/pozície:  5000

 • product_web: 
 • Cesty: 

200

Funkcie a výbava:  ------------------------------------------------------------

Track log

Track log / záznam a správa trás:  10.000 bodov/200 trás

Záznam trás/ciest: 

Áno

Správa trás/ciest: 

Áno

TracBack® (cesta späť): 

Áno

Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): 

Áno

Snímač srdcovej frekvencie: 

Áno, voliteľný

Snímač rýchlosti/kadencie: 

Áno, voliteľný

Garmin Connect™ kompatibilita: 

Áno

Meranie na mape (odmeranie vzdialenosti ľubovoľného miesta na mape): 

Áno

Úprava vzhľadu obrazoviek: 

Áno

Hlasová navigácia: 

Nie

Možnosť doplniť body záujmu POI: 

Áno

Multi-mód (jazda, túra, bicykel, loď): 

Áno

Dotyková obrazovka: 

Nie

Qwerty alebo ABC klávesnica: 

Nie

Kompas (GPS): 

Áno

Electronický kompas 3D: 

Áno

Barometrický výškomer: 

Áno

Automobil (užívateľský profil): 

Áno

Fitness (užívateľský profil): 

Áno

Geocaching (užívateľský profil): 

Áno

Recreational (turistický užívateľský pro: 

Áno

Marine (námorný užívateľský profil): 

Áno

Outdoor GPS hry: 

Áno

Hry a zábava: 

Áno

Lov/ryby kalendár: 

Áno

Slnko a Mesiac informácie: 

Áno

Tabuľky príliv/odliv: 

Áno

Výpočet plochy: 

Áno

Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT): 

Áno

NMEA vstup/výstup: 

Áno

Obsah dodávky

GPSmap 64st, USB kábel, karabínka s klipom na opasok, Birdseye satelitné mapy (ročná licencia)manuál v slovenčine

Mio Spirit 5400u Lifetime

Navigácia nabitá praktickými funkciami a dodávaná s doživotnou aktualizáciou máp, takže vás nikdy nezastihnú zmeny cestnej siete. Neomylne vás zavedie do zvolenej ulice a na konkrétnu adresu. Dostaňte sa čo najľahšie do cieľa. Napíšte kľúčové slová a navigácia ponúkne všetky nájdené. Parkovací asistent automaticky ukáže zoznam parkovísk v okolí 1 km od vášho cieľa, takže nemusíte premýšľať, kde zaparkujete.   Sprievodca znalý ciest vás prevedie inteligentne. IQ Route používa informácie zhromaždené od miliónov vodičov v reálnej prevádzke a optimalizuje vypočítanú trasu. Learn Pro sleduje štýl jazdy a prispôsobuje trasy podľa vašich preferencií. Pre kontrolu aktualizácií stačí do počítača nainštalovať softvér MioMore a pripojiť navigáciu. Nové mapy budete mať k dispozícii po celú dobu životnosti vášho prístroja, a až štyrikrát ročne.   ?         Displej: 4.3" dotykový s rozlíšením 480×272 pixelov ?         Batéria: kapacita 800 mAh ?         Funkcia: Nájdi moje áuto, Learn Pro? ?         Režimu chôdze s 2D mapou ?         Body záujmu ?         Obsah balenie: navigácia, autonabíjačka, návod, držiak ?         Mapy celá Európa

Garmin Drive 51 LMT-S Lifetime EU

Vyhradená 5.0" navigácia s detailnými mapami Európy, doživotnou aktualizáciou máp a informáciami pre vodicov.

Jednoduchá GPS navigácia s 5.0" displej s duálnou orientáciou

Predinštalovaná detailná mapa Európy s doživotnou aktualizáciou máp

Funkcia výstrah pre vodicov, ktoré obsahujú upozornenia na nebezpecné zákruty, zmeny rýchlosti, varovania pri únave, varovania na školské zóny a dalšie

Nájdite nové a populárne reštaurácie, obchody a dalšie s databázami Foursquare® a tripadvisor.

Užitocné upozornenia vodica pri každodenej jazde

GPS navigácia Garmin Drive 51 poskytuje upozornenie vodica, aby podporovala bezpecnejšiu jazdu a tak zvýšila tak prehlad o situácii na cestách. Varovania obsahujú upozornenie na ostré zákruty, zmeny rýchlosti, železnicné priecestia a prechod divej zveri. Okrem toho vás Garmin Driven 51 upozorní pri jazde po zlej ceste na jednosmernej ulici a zobrazí upozornenie na blízke školské zóny. Viete tiež dostávat upozornenia na bezpecnostné a rýchlostné kamery. Pri dlhších jazdách navigácia zobrazí varovanie na možnú únavu a navrhne prestávky a potenciálne odpocívadlá. Funkcia "Pred vami" umožnuje lahko vidiet miesta pred vami ako napríklad cerpacie stanice, reštaurácie alebo odpocívadlá bez toho, aby ste museli opustit zobrazenie mapy.

TomTom VIA 52 Europe Lifetime

GPS navigácia s doživotnou aktualizáciou máp Európy, dotykový displej s uhlopriečkou 5 ", navádzanie jazdnými pruhmi, služba TomTom MyDrive, hands-free, pamäť 16GB, microSD, body záujmu, obojstranný integrovaný držiak

Garmin Edge 520

GPS navigácia z kultovej série Edge 500 s vylepšeným dotykovým displejom ANT + technológií, možnosťou prepojenia so smart telefónmi, Strava tréningovým programom aj Shimano Di2 prevodovým systémom.


Edge 520 je nový GPS cyklopočítač značky Garmin. Je pokračovaním Cyklopočítača Garmin Edge radu 500, do ktorej patrí už kultový Edge 500 a o niečo mladší Edge 510 s dotykovým displejom. Nový Edge 520 má ambície stať sa nástupcom práve legendárneho Edge 500, ktorý patrí aj cez svoj vek k najobľúbenejším GPS cyklopočítačom. Pre porovnanie Edge 520 ponúka: hmotnosť nižšia ako 60 gramov, nedotykový, veľmi dobre čitateľný farebný displej, možnosť zobrazenia až 10-tich veličín súčasne na jednom displeji, LiveTracking a smart notifikácia pri prepojení s chytrým mobilným telefónom a mnoho ďalších funkcií.


Garmin Edge 520 bol vyvíjaný ako pretekársky cyklopočítač. Pri vývoji bol kladený dôraz na minimálnu hmotnosť a súčasne maximálnu plochu displeja. Prvýkrát boli medzi cyklopočítač rady Edge integrované funkcie merania cyklistického VO2max, analýza doby strávenej v jednotlivých tepových zónach a možnosť súperenia so segmentami obľúbeného tréningového nástroja STRAVA. Garmin Edge 520 je súčasne kompatibilný s novo oznámeným Garmin Varia cyklistickým radarom a adaptívne cyklosvietidlá. Zabudovaná ANT + komunikácie umožňuje k novému Edge 520 pripojiť ANT + wattmetre, ako napríklad Garmin Vector2, elektronické radenie Shimano Di2 alebo ďalšie ANT + kompatibilné príslušenstvo.


Dnes už je samozrejmosťou možnosť Bluetooth komunikácie s chytrými mobilnými telefónmi Android alebo iOS. Prepojenie s chytrými telefónmi ponúka možnosť smart notifikácií (zobrazenie prichádzajúcich alebo stratených hovorov, sms, emailov a ďalších upozornení), živého zdieľania pozície cyklistov - tzv. "LiveTracking" alebo odosielanie tréningových záznamov na tréningový server GarminConnect priamo z terénu mobilným dátovým prenosom.
Cestovanie autom je rýchly spôsob ako sa dopraviť z miesta A do miesta B a popritom sa zastaviť aj v C na obed či v D na nákup. No nejednému vodičovi sa už stalo, že musel ísť niekam, kde to nepozná. Problém je v tom, že veľakrát navigovanie pomocou orientačných tabúľ nestačí na to, aby ste prišli tam, kam máte namierené. Ako neoceniteľný pomocník vtedy poslúži navigácia. GPS do auta sú doplnkom, ktorý si môžete nechať namontovať priamo od predajcu automobilu alebo si zaobstarať dodatočnú navigáciu od renomovaných výrobcov. Aby ste ju nemuseli držať na kolenách, určite vyskúšajte držiaky a príslušenstvo pre navigácie, ktoré poskytujú užívateľský komfort pre akýkoľvek typ navigácie. Zúfať nemusia ani motorkári. Výrobcovia myslia aj na nich, preto začali vymýšľať aj motocyklové navigácie. Turistické výlety budú odteraz oveľa zábavnejšie, keď už polovicu času nestrávite blúdením kade-tade.