Hobby

COOL Darček Mini golf na WC

Popis produktu

Poznáte niekoho kto trávi dlhú dobu na toalete? Pokiaľ áno, tak o tímto darčekom zaručene potešíte a pobavíte. Vďaka golfu na WC dotyčnému spríjemníte dlhé chvíle a pokiaľ sa jedná o golfistu, alebo fanúšika golfu tak sa aj zdokonalia a precvičia si úder

 • Pobaví a poteší Vás aj Vaších hostí
 • Zábavný darček
 • Trávník pasuje presne na WC

 

Technické parametre:

 • Rozmery balenia: 15,5 x 43 x 5,5 cm
 • Obsah balenia: 2x loptička, 1x palička, 1x zelený podklad (slúžiaci ako rohožka), 1x jamka, 1x vlajočka, 1x upozornenie na klučku

Toaletný papier SUDOKU

Spríjemnite si chvíle strávené na záchode lúštením sudoku. Vyhoďte všetky noviny a časopisy. Odteraz vám na záchod stačí iba tužka alebo prepisovačka. Každý kúsok je iný a tak máte o zábavu na dlhú dobu postarané. Každý vylúštený rébus potom náležite recyklujte. Darujte svojim blízkym vtipný a pritom aj praktický darček.

Stredne ťažká úroveň sudoku

Každý kúsok toaletného papiera je unikátnym rébusom

Štandardný rozmer toaletného papiera

Spríjemnite si chvíle strávené na záchode lúštením sudoku. Vyhoďte všetky noviny a časopisy. Odteraz vám na záchod stačí iba tužka alebo prepisovačka. Každý kúsok je iný a tak máte o zábavu na dlhú dobu postarané.

Alkoholová ruleta sa 6 panáky

Zahrajte si novú originálnu a veľmi zábavnú formu rulety, ktorá rozprúdi každú párty!

Vyberte si obľúbený druh pitia, roztočte ruletu a hurá na to! Ponúkame Vám tri varianty hry:

Variant 1 - Polovičný abstinent:

Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, má smolu / šťastie (záleží na každom, ako to vezme) a v tomto kole nepije. Pokračujú ďalší hráči a víťazom sa stáva ten, kto vypije posledný pohárik.

Variant 2 - Študentské roky:

Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárikom, v tomto kole nepije. Akonáhle však ostávajú menej ako 3 plné panáky, je nutné poháre doplniť a začať ďalšie kolo. Vyhráva ten, kto aj po 10tich kolách povie abecedu pospiatky.

Variant 3 - Ruský drevorubač:

Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky ostatné panáky, okrem toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom je nutné všetky panáky doliať a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov.

 • Prajeme príjemnú zábavu :)
 • Priemer rulety: 30 cm

Obsah balenia: 1 x Ruleta 2 x Gulička 16 x pohárik (panák)

Beaphar Bio Band repelentný obojok pre psov 65 cm

Beaphar antiparazitný obojok Bio Band 65cm Obojok Bio Band pre psov odpudzuje hmyz sajúci krv, redukuje svrbenie a podráždenie kože a zamedzuje nepríjemnému zápachu psov.   Obojok Bio Band obsahuje vysoko účinné esencie nimby a voňavé éterické oleje prírodného pôvodu ako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cédrový olej, mätu a routový olej. Je prírodne účinný prostriedok s ochranným účinkom koncentrovaných nimbových substancií. Účinné látky preniknú do srsti a na koži psa, srsť vášho psa bude voňavo

Hudobné nástroje

Stručný prehľad hudobných nástrojov. Kvalitné fotografie hudobných nástrojov a ich základné triedenie, rozloženie symfonického orchestra.

Vydavateľstvo:

Kupka

Rok vydania: 2010

Počet strán: 2

Rozmery: 211x148

Hmotnosť: 12

ISBN: 978-80-87412-08-4

Toaletný papier 100 Eur

Kto šetrí, má za tri. Kto ešte viac, tak používa tento bankovkový toaletný papier.

Pocit z použitia tohto toaletného papiera Vám pomôže aspoň na chvíľu zabudnúť na akékoľvek problémy spojené s finančnou krízou. Bankovkový toaleťák sa skvele hodí ako darček kamarátovi alebo známemu. Určite ním pobavíte.

 • Rozmer: 9×10 cm 
 • Balené v igelite

   

Toaletný papier 500 eur

  Kto šetrí, má za tri. Kto ešte viac, tak používa tento bankovkový toaletný papier. Pocit z použitia tohto toaletného papiera dá zabudnúť na akékoľvek problémy spojené s finančnou krízou. Tento bankovkový toaletný sa skvele hodí ako darček kamarátovi alebo známemu. Určite ním dobre pobavíte. Môžete ho použiť ako bežný toaletný papier.

Kódový zámok na vrch fľaše

Máte obavy, že Vám niekto vypije Váš nápoj? Kúpte si zámok na fľašu a buďte bez starostí. Zámok je zabezpečený kódom, ktorý budete poznať iba Vy. Tak sa nestane, že sa fľaša dostane do nežiaducich rúk. Nápoj bude takto chránený pred deťmi i pred zlodejmi. Zámok na fľašu by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

Aquael Circulator 500

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania.

 • Výkon : 500L/H
 • Príkon : 4,4W

Dennerle Nano Eckfilter 10-40l

Dennerle Nano rohový filter /455786/ Výkonný, kompaktný vnútorný rohový filter pre malé akvária, jednoduchá obsluha a čistenie, vrátane filtračného materiálu a čistiacej sady. Nano rohový filter Dennerle je ideálny pre Nano akvária s rastlinami a krevetami. Je tichý, ale zároveň výkonný s kapacitou čerpadla 150 l/hod. Energetická spotreba je s 2 Wattmi veľmi nízka. Prietok vody je plynule nastaviteľný a regulácia prietoku vody môže byť smerovaná cez otočný výstup filtra o 90° v ľubovoľnom smere. Čistenie filtračnej vložky je veľmi jednoduché a malo by byť vykonávané každých 2-6 týždňov v závislosti na zaťažení: uchopte filter na odtokovej trubici a vytiahnite dopredu, potom vyberte filtračnú vložku. Tak nie sú poškodené dôležité filtračné baktérie, filtračný materiál sa najlepšie čistí v kýbliku s akvarijnou vodou. Kompletná výmena filtračnej vložky sa odporúča každých 3-6 mesiacov. Filter má taktiež tryskové trubice s integrovaným čistiacim uzáverom a mini kefou pre jednoduché čistenie otvorov trysiek. S ohľadom na úzke sacia kanáliky a veľmi jemné póry predfiltra, Nano rohový filter je taktiež bezpečný pre mladé krevety. Dennerle Nano rohový filter v skratke: Sila čerpadla 150 l/hod. Výkonný, tichý, kompaktný Obsahuje filtračný materiál a čistiacu sadu Veľká plocha pre filtračné baktérie Bezpečný pre krevety a kraby Technické dáta: Nano rohový filter Nano rohový filter XL vhodný pre 10-40 L 30-60 L veľkosť filtra D 7 x Š 4,3 x V 16,5 cm D 7 x Š 4,3 x V 25 cm počet filtračných vložiek 1 2 max. výkon čerpadla 150 l/hod. 150 l/hod. výkon 2 Watt 2 Watt sieťové napätie / frekvencia AC 230 V/ 50 Hz AC 230 V/ 50 Hz napájací kábel 1,40 m 1,40 m vodotesný IPX8 IPX8

TickLess Ultrazvukový repelent proti kliešťom a blchám

Skvelá ochrana zvierat pred kliešťami a blchami

Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov

Je netoxický, nevylučuje chemické látky ani zápach

Ekologický a bez vedľajších účinkov

Jednoduché pripnutie na obojok

Životnosť batérie až 1 rok

TICKLESS PET - ideálne riešenie ochrany vašich miláčikov pred kliešťami a blchami. Tento ultrazvukový repelent vo forme prívesku skvele ochráni vášho psa, mačku, alebo akékoľvek iné zviera pred kliešťami aj blchami. Je vyrobený tak, aby sa dal jednoducho pripnúť na obojok a zvieraťu neprekážal. Je ekologický a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu. TICKLESS PET je absolútne netoxický a nevylučuje ani žiadne chemické látky ani zápach.

Princíp fungovania je vysielanie ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nebadateľné pre osoby a zvieratá. Rušia a odpudzujú kliešte aj blchy a tak bránia ich napadnutiu zvierat. Sú skvelou prevenciou aj pre zvieratá oslabené ochorením, pre mláďatá psov a mačiek, pre staršie zvieratá a gravidné alebo laktujúce sučky. Elektronický repelent TICKLESS PET má dosah cca. 1,5 m. Napájaný je Li-ion batériou so životnosťou približne 1 rok. Je vyrobený v Taliansku.

Použitie: Odstráňte plastovú kartičku, ktorá blokuje pripojenie lítiovej batérie k zariadeniu (batéria je vložená v zariadení a pripravená na okamžité použitie). Štyri bliknutia signalizujú, že repelent je zapnutý. Od momentu, kedy bol spustený, je životnosť batérie približne rok. Ak chcete zistiť, či je TICKLESS PET stále v prevádzke, stlačte šedé tlačidlo. Pokiaľ sa rozsvieti červené svetielko, repelen je stále v prevádzke.

Ultrazvukový repelent TICKLESS PET je odolný voči vode (štandard IP13). Po namočení ho vysušte, aby sa predišlo vnútornej korózii prístroja.

 • Materiál: polykarbónová a syntetická antialergická guma
 • Rozmery: 4 x 2,8 x 1,5 cm
 • Hmotnosť: 10 g

Aquael Circulator 1000

S regulátorom výkonu a so systemom okysličovania

 • Výkon : 1000L/H
 • Príkon : 11WVoľný čas a myšlienky naň sú naším vykúpením, ktoré nás drží nad vodou v práci. Problém je, že keď sme skutočne vyšťavení a máme čas pre seba, tak často nevieme, ako s ním naložiť. Väčšina ľudí si v podstate vychutnáva ničnerobenie a to doslova. Zaujímavejšou alternatívou môže byť nájdenie vhodných záľub. A teraz nemáme na mysli koníčky typu sledovanie futbalu s pivom v ruke či exotickej telenovely popri žehlení. Skôr narážame na nejakú činnosť, ktorá nie je príliš náročná, no zároveň dokáže obohatiť váš život o niečo nové i zaujímavé. Medzi takéto nenáročné hobby patrí zberateľstvo. A je jedno, či budete mať zbierku kníh, známok, pohľadníc, odznakov, možností je skutočne neúrekom. O niečo náročnejšie môže byť chovateľstvo. Stále ide o pomerne pasívnu aktivitu, no už budete musieť zabezpečiť doplnky pre svojho domáceho miláčika ako krmivá, klietky, akvária, hračky, vodítka, misky a podobne, podľa výberu zvieratka. Ak máte záujem o niečo tvorivejšie, tak skúste ručné práce alebo modelárstvo. Vy sa zabavíte, zrelaxujete a zároveň môžete spraviť radosť svojim blízkym vlastnoručne vyrobenými korálikmi, obrazmi či modelmi lietadiel, automobilov alebo niečoho úplne iného. Tých, ktorí hľadajú oddych mimo domova, určite zaujme rybárstvo. Príjemné posedenie pri vode, k tomu oheň a vôňa pečúcej sa ryby šíriaca sa vôkol. Stačiť Vám bude rybársky prút s navijákom a vlascom, na konci ktorécho bude upevnený háčik s chutnou a neodolateľnou nástrahou. Samozrejme nezabudnite na rybársky preukaz, aby sa vám tie ryby nepredražili.