Hry na PC

Call of Duty: Ghosts

Infinity Ward - Call of Duty: Ghosts - opäť posúva hranice herného sveta smerom dopredu. Tešiť sa tentokrát môžete na revolučný zážitok z hrania, nový pútavý príbeh, rozšírené nastavenia a ešte na oveľa viac. V dynamickom svete Call of Duty: Ghosts sa postavíte na stranu utláčaného národa v boji za slobodu, nezávislosť, ale v prvom rade za slobodu. Desať rokov po devastujúcich udalostiach, kedy sa posúvali hranice, upadla ekonomika a ani kameň neostal neprevrátený, sa spojili pozostatky špeciálnych jednotiek do záhadnej skupiny nazývanej Ghosts . Ich cieľom je bojovať za slobodu svojho národa proti svetovej technologickej super-veľmoci. Úplne nový svet Call of Duty - svet Call of Duty: Ghosts nebude mať takmer nič spoločné s jeho predchodcami a vnesie Vás do celkom nových lokalít. Nová generácia multiplayer módu - okrem skvelej akcie a strategických útokov sa stretnete so zemetraseniami, záplavami a ďalšími novinkami. Možnosť vysokého FPS - rýchlosť zobrazovania Call of Duty: Ghosts až 60 obrázkov za sekundu (FPS) naprieč všetkými platformami. Vynovený herný engine - predstavenie revolučného enginu ďalšej generácie, ktorý prináša až šokujúce podoby postáv, skvele prepracované prostredie a autentické animácie.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

LEGO Batman™ 3: Beyond Gotham; najpredávanejšia LEGO hra sa opäť vracia v úžasnom dobrodružstve! Hrdinovia z DC Comics spoja svoje sily a vyrážajú zastavit Brainiaca, ktorý si chce Zem zase raz zaradiť do svojej kolekcie miniatúr. V hre sa postupne objaví 150 hrdinov i záporákov, ktorých si odomknete v priebehu hrania. A pretože sa dej odohráva mimo Gotham, hrdinovia sa do boja s Brainiacom prinesú nové schopnosti aj nástroje.

Čo nás čaká?

RPG prvky, kde sa postavy budú neustále vyvíjať a získavať nové vybavenie.

Veľké množstvo hrdinov i darebákov - zahrajte si za viac ako 150 unikátnych postáv vrátane členov Justice League.

Tvorcovia presunuli hru preč z mesta Gotham. Zastavili sa až vo vesmíre. Nové zasadenie tak prinesie väčšiu voľnosť pri hraní a viac možností prieskumu herného sveta.

Okrem vesmíru sa pozrieme do Batmanovej jaskyne, veže Justice League a alebo útrob Bat počítača, kde na hráča čaká rada virtuálnych výziev.

GTA 5

Hra, která ohromila recenzenty a pokořila nejeden rekord, přichází na platformy nové generace.
Grand Theft Auto V pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplno využije síly systémů nové generace a přinese ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození.
Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.
Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.

Všechen nový obsah vytvořený a vydaný od uvedení Grand Theft Auto Online včetně nových džobů, arzenálu zbraní, desítek nových aut, nemovitostí a možností při úpravě postav bude v Grand Theft Auto Oline pro PlayStation 4, Xbox One a PC zahrnut. Navíc stávající komunita hráčů dostane možnost přenést své postavy z Grand Theft Auto Online do PlayStation 4, Xbox One nebo PC verze.


Lokalizace: Angličtina

Need for Speed 2015

Objavte v napínavom reštarte série Need for Speed otvorený nočný svet mestskej automobilovej kultúry s piatimi možnými spôsobmi hrania. Nájdite si vlastnú cestu niekoľkými vzájomne prepletenými príbehmi a budujte si reputáciu v snahe o dosiahnutie postu legendy všetkých legiend.

  • Need for Speed prináša všetko, čo túto sériu urobilo medzi fanúšikmi tak populárnou. Prepracované možnosti vlastných úprav, autentický otvorený svet s reálnymi prvkami automobilovej kultúry a atraktívny herný príbeh.
  • Ventura Bay je Vašim mestským ihriskom. Od kľukatiacich sa ciest na svahoch nad mestom až po štvrte prakticky neustále križované policajnými hliadkami, toto mesto skutočne ožíva až s príchodom tmy. Je tiež domovom piatich automobilových legiend, popredných postáv súčasnej scény, ktoré Vás budú inšpirovať, ťahať za lepšími výkonmi a podrobovať Vaše schopnosti testom. Vybudujte si reputáciu a rešpekt s konečným cieľom stať sa oslavovanou legendou.
  • Postavte si auto, ktoré odráža Vašu postavu pomocou rozsiahlych možností vizuálneho a výkonnostného prispôsobenia. K dispozícii sú legendárne vozidlá populárnych značiek, tuning výkonu a ovládanie prispôsobené Vášmu vlastnému štýlu. Pripravte svoje auto a vyrazte do ulíc.
  • Need for Speed sa vracia s 5 unikátnymi spôsobmi, ako hrať. Režimy Speed, Style, Build, Crew a Outlaw Vám umožňujú vybudovať si reputáciu a nakoniec dokráčať za víťazstvom svojou vlastnou cestou. Avšak až kombinácia všetkých piatich Vám ponúka perfektné momenty v štýle Need for Speed. Prejdite na svojom cestnom špeciále šmykom zátačku a spoločne s priateľmi sa pokúste zmiznúť policajným prenasledovateľom.
  • Päť charakteristických a vzájomne sa prelínajúcich príbehov inšpirovaných skutočnými ikonami automobilovej kultúry. Počas hry Vás každá voľba, každá minúta i každá sekunda posúvajú ku konečnému cieľu stať sa najväčšou legendou.
  • Objavujte od súmraku do úsvitu nočný otvorený svet, ktorému vládne mestská automobilová kultúra, o ktorej ste možno ani nevedeli, že existuje. Tento nový úžasný svet ožíva vďaka hernému enginu Frostbite. Výsledkom je obsahovo bohaté prostredie, kde je zhruba dvakrát viac prejazdných ciest než v hre Need for Speed: Rivals.

The Evil Within 2

Od génia Shinji Mikamiho a talentovaného tímu Tango Gameworks, vám The Evil Within 2 prináša nový zážitok s jedinečnou zmesou psychologických vzrušení a skutočnej hrôzy prežitia  Detektív Sebastian Castellanos stratil všetko vrátane svojej dcéry Lily. Aby ju zachránil, je nútený spolupracovať s Mobiusom, tieňovou organizáciou zodpovednou za zničenie jeho bývalého života. Sebastian musí zostúpiť do jednej z ich strašných výtvorov, znepokojujúceho sveta Únie. Z každého roh

Titanfall

Akčná sci-fi FPS Titanfall je hra, za ktorou stojí jeden zo spolutvorcov hry Call of Duty a niekoľko ďalších členov z vývojárskych tímov tejto hernej série. Štúdio Respawn má teda bohaté skúsenosti s vývojom akčných FPS a zároveň sa snaží priniesť nové prístupy k hernému dizajnu. Výsledkom je prepracovaný sci-fi svet hry Titanfall. Hra Titanfall Vám ponúka online boje na zdevastovanej planéte, kde sa stávate pilotom bojového stroja/mechu Titan. Štúdio Respawn prináša príbeh do hry pre viacerých hráčov a využíva prvky bežne používané v kampaniach jedného hráča. Hra obsahuje výhradne multiplayer (maximálne pre 12 hráčov - 6 vs 6) v niekoľkých typoch hier, ale so singleplayer prvkami - nebudú chýbať sprisahania, rozhovory postáv, nehrateľné postavy (NPC) a príbeh. Bojovať môžete buď pešo , alebo zasadnete ako pilot do vnútra agilného mecha Titan a to buď za Interstellar Manufacturing Corporation (MMC) alebo za milíciu. Hra ponúka tri triedy Titanov - agilný Atlas, ťažkopádny Ogre a Stryder. Vojna v budúcnosti - pokročilé bojové techniky Vám dávajú možnosť bojovať buď v úlohe elitného bojového pilota, alebo vo vnútri obratného ťažko vyzbrojeného titana. Budúcnosť akčného online multiplayeru - nová akčná skúsenosť, ktorá kombinuje rýchlu online hru s hrdinskými prvkami a okamihmi, ktoré bežne nachádzame v režime kampane jedného hráča. Kombinácia týchto herných prvkov dáva Titanfallu kultovú identitu. Vizionári, ktorí definovali žáner FPS sú späť - spoločnosť Respawn Entertainment bola založená v roku 2010 Vincom Zampellom a Jasonom Westom, bývalými spoluzakladateľmi Infinity Ward a dvoma spolutvorcami série Call of Duty.

Farming Simulator 17

Poznámka: Predobjednávkové DLC rozdané k 19. 10. 2016.

Farming Simulator 17 Vás pozýva do náročného sveta moderného farmárčenia. Postavte sa všetkým výzvam farmárskeho života vrátane chovu zvierat, pestovania plodín, predaja výrobkov a ťažby dreva. O tom, ako budete spravovať a rozvíjať svoju farmu v tomto veľkom otvorenom svete, rozhodujete iba Vy!

Počas svojej kariéry musíte ovládať viac než stovku farmárskych vozidiel a strojov, verne vymodelovaných podľa vzorov od tých najväčších značiek v obore (New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg a ďalších). Vďaka podmanivej hrateľnosti, veľkému otvorenému svetu a obrovskému vozovému parku vrátane úplne nových strojov Vás Farming Simulator vezme do tej najrozsiahlejšej farmárskej simulácie, aká kedy uzrela svetlo sveta.

Vlastnosti hry:

Obrábajte svoje pole a užívajte si množstvo možností rozvíjania svojej farmy, na ktorej môžete pestovať širokú škálu plodín.

Rozvíjajte svoje poľnohospodárske aktivity vďaka ťažbe dreva a dokonca i chovu zvierat.

Budujte svoju farmu v obrovskom prostredí s podmanivými vizuálnymi efektami.

Používajte a ovládajte verne reprodukované farmárske stroje a vozidlá od tých najuznávanejších značiek ako sú Massey Ferguson, Fendt, Valtra a Challenger.

Pozvite kamarátov, aby Vám pomohli rozvíjať Vašu farmu v režime multiplayer.

South Park: The Fractured But Whole

Banda sopliakov zo South Parku sa vráti v novej časti s vtipným a poriadne dvojzmyselným podnázvom South Park: The Fractured But Whole, pričom hra aj tentoraz vyzerá tak, ako by ste to od nej očakávali.

Kým na prvej hre pracoval Obsidian, teraz si ju hru vytvorí Ubisoft sám a to vo vlastnom štúdiu v San Franciscu. Zachováva si však podobný dojem, aký mala prvá časť. A chce navyše priniesť aj niekoľko noviniek, ako napríklad nové kostýmy pre postavy. Hry by sme sa mali dočkať niekedy budúci rok na PC, Xbox One a PS4.

V hre South Park: The Fractured but Whole sa hráči ponoria do kriminálneho podsvetia mestečka South Park s partiou hrdinov "Coon and Friends". Táto horlivá skupinka bojovníkov so zločinom bola vytvorená Ericom Cartmanom, ktorého hrdinské alter ego, The Coon, je polovičným človekom a polovičným medvedíkom čistotným. V úlohe nového dieťaťa sa hráči pridajú k hrdinom Mysterion, Toolshed, Human Kite, Mosquito, Mint Berry Crunch a rade ďalších pre boj so silami zla, zatiaľ čo sa "The Coon" snaží zo svojho tímu superhrdinov spraviť najmilovanejších hrdinov v histórii.

Overwatch GOTY

GOTY EDÍCIA OBSAHUJE: Obsah Origins edície: 5 skinov Blackwatch Reyes (Reaper), Strike-Commander Morrison (Soldier: 76), Overgrown Bastion, Security Chief Pharah, Slipstream Tracer 10 bonusových Loot boxov - každý obsahuje náhodný predmet, ktoré môžeš použiť k úprave tvojich obľúbených hrdinov Mercy Wings do Diabla III Hráčske portréty do Starcraftu II Zadná strana kariet s motívom do hry Hearthstone Winston Peta do hry World of Warcraft Hrdinku Tracer do hry Heroes of the Storm     Počas svetovej krízy sa zišla netradičná skupina prvotriednych bojovníkov, aby nastolila mier vo svete zničenom krutou vojnou. Hovorili si - OVERWATCH. Krízu pomohli prekonať a opäť zavládol mier a prosperita. Po mnohých rokoch však ich vplyv upadol a celá skupina bola rozpustená. Overwatch je preč, ale svet stále potrebuje svojich hrdinov! Pustite sa do multiplayerovej strieľačky od Blizzardu a buďte tým hrdinom práve vy! Čo nás čaká? Široká škála 21 unikátnych hrdinov, od skokanov v čase, cez raketometmi ovešaných tankov, až po transcendentných robotích mníchov. Za každého sa hrá úplne iným štýlom a dokonalé ovládnutie ich schopností je kľúčové, pre stopercentné objavenie ich potenciálu. Kľúčom k víťazstvu je naučiť sa všetky schopnosti používať tak, aby ste so svojimi parťákmi tvorili dokonale zohratý tím. Tímy hrdinov bojujú po celej planéte. Raz chránia tajomstvo mysteriózneho Temple of Anubis, potom zase bezpečne eskortujú EMP zariadenie cez anglické Kings Row. A tým to zďaleka nekončí.

Call of Duty: Black Ops 3

  • Vitajte v Call of Duty: Black Ops 3, v temnej budúcnosti, kde sa objavuje nový druh Black Ops vojakov, kde sa zmazáva hranica medzi ľudskosťou a technológiou vytvorenou, aby sme si udržali výhodu, vo svete, kde boj definuje najmodernejšia vojenská robotika. Odteraz ste počas boja vždy pripojení k výzvednej sieti a ku svojim spolubojovníkom. Vo svete, rozdelenom viac ako kedykoľvek predtým, ste sa stali súčasťou elitného komanda skladajúceho sa z mužov a žien, ktorí zlepšili svoje bojové schopnosti, aby dokázali bojovať rýchlejšie, silnejšie a múdrejšie. Každý vojak musí urobiť ťažké rozhodnutia a navštíviť temné miesta v tomto pútavom, drsnom príbehu.
  • Hra Call of Duty: Black Ops 3 kombinuje tri unikátne herné režimy (kampaň, multiplayer a zombie), vďaka čomu je to najhlbšie a najambicióznejšie Call of Duty vôbec. Kampaň bola navrhnutá ako kooperatívna hra, ktorú môže hrať až štvorica hráčov online, alebo ako vzrušujúca sólová filmová jazda. Multiplayerový režim je najhlbší, najodmeňujúcejší a najpútavejší v sérii doteraz, s novými spôsobmi povyšovania, prispôsobovania a prípravy k boju. Režim zombie prináša úplne nový ohromujúci zážitok s vlastnou výpravou.

Black Ops 3 môžete hrať komplet online a po prvý krát ponúka vlastné jedinečné systémy získavania XP a progresie. Čaká Vás nebývalá úroveň inovácií, vrátane prostredia, z ktorého Vám padne sánka, nikdy predtým nevidených zbraní a schopností a zavedenia nového, lepšieho systému pohybu tekutín. To všetko ožíva vďaka vyspelej technológii vytvorenej špeciálne pre tento herný titul, vrátane nových AI a animačných systémov a grafiky, ktorá nanovo definuje štandardy očakávané od série, s najmodernejšími vizuálnymi efektami a systémami osvetlenia.  

Vydajte sa do budúcnosti, v ktorej sa predstavuje nový druh Black Ops vojakov.

Hra kombinuje tri unikátne herné režimy (kampaň, multiplayer a zombie)

Kinematickú kampaň môžete hrať sami, alebo až vo štvorici s priateľmi.

Multiplayerový režim ponúka nové spôsoby povyšovania, prispôsobovania a prípravy k boju.

Režim zombie prináša úplne nový ohromujúci zážitok s vlastnou výpravou.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 je tretím pokračovaním vojnovej série Modern Warfare zasadenej v súčasnom konflikte a celkovo ôsmim dielom série Call of Duty.

Tretí diel veľmi úspešnej hernej série je priamym pokračovaním Modern Warfare 2. Dejiskom sa tento krát stáva mestské prostredie. Pripravte sa na ohromné, dychberúce a exotické lokality, v ktorých budete bojovať. Medzi tie najzaujímavejšie patria New York, Berlín, Paríž či Londýn, no určite i Moskva, alebo pre nás bližšia Praha a zámok v Čechách. . Po uliciach a v hustej zástavbe sa do boja zapoja tanky a iné vojenské vozidlá, ale prevezieme sa napríklad i v AC-130. Medzi nové herné prvky patria najmä demolácia objektov a budov ako je už pravidlom sérii Battlefield.

Bojovať budete ako členovia jednej z mnohých známych, no i utajených špeciálnych jednotiek. Okrem toho aj za jednotlivcov, ako sú hrdinovia z predchádzajúceho dielu Price a Soap, ktorí su od záveru Modern Warfare 2 medzinárodne hľadanými zločincami.

V multiplayerovej časti hry si svoj návrat odkrúti mód Special Ops, ktorý sa prvý krát objavil vModern Warfare 2.Minimálne požiadavky  

CPU:

Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

CPU Speed:

Info

RAM: 2 GB

OS:

Windows XP/ Windows Vista / Windows 7

Video Card:

Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon X1950 or better

Sound Card:

Yes

Free Disk Space: 16 GB

Need for Speed Rivals

Vitajte v Redview County, meste, v uliciach ktorého dochádza k nepretržitým naháňačkám medzi policajtmi a pouličnými pretekármi. Boj všetkými dostupnými prostriedkami má jediný cieľ – ovládnuť sociálne, lokálne i národné média a získať pre seba tie najlepšie vozidlá, modifikácie a technológie.

Riskujte všetko, nedôverujte nikomu.  

Všetci jazdci sú vlci samotári a hľadia len sami na sebe. Sedia za volantmi až nebezpečne rýchlych a obratných vozidiel, ako stvorených pre divoké preteky a impozantné naháňačky. Proti pretekárom stoja policajti, ktorí ich v tímoch naháňajú po celom meste. Všetkými dostupnými prostriedkami a bez zľutovania. Úlohy môžete kedykoľvek meniť a sledovať, ako si pomocou rychlostných bodov zarábate na nové vylepšenia a lákavé odmeny.

Novinkou v hre Need for Speed: Rivals je herný režim All-drive, ktorý búra hranice mezi režimami singleplayer a mutiplayer. Teraz sa môžete plynule pripojiť presne tam, kde práve pretekajú Vaši priatelia. Žiadne čakanie, žiadne lobby. V tomto hernom svete sa žiadny zážitok neopakuje dvakrát.

Vyšperkujte svoje vozidlá pomocou najnovších vylepšení a technológií a dodajte im punc svojej osobnosti. Na výber máte nepreberné množstvo rôznych podôb diskov, polepov, lakov, originálnych poznávacích značiek a grafík. Rôzne zostavy si tiež môžete ukladať a používať ich kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Dajte všetkým jasne najavo, ktoré vozidlo je Vaše.

Intenzívny zážitok z pretekania je ešte viac umocnený prístupom oboch strán zákona k rôznym technológiám a vylepšeniam.