Karnevalové kostýmy

Maska PSY Gangam Style

Chceli by ste byť spevákom Gangnam Style? Môžete si tento sen splniť. Pobavte svojich hostí na párty a nasaďte si masku PSOV Gangnam Style a predveďte, čo vo Vás je. Buďte stredobodom pozornosti a bavte svojich hostí. Táto maska ??PSY Gangnam Style je na perfektné spestrenie všetkých osláv a vtipným darčekom na párty.

Rozmery: 23 x 17 cm ...

Rappa Karnevalová maska čert s jazykom

Karnevalová maska čert s jazykom, výrobca Rappa. Doplnok pre karneval či párty  - len pre tých najodvážnejších...    - Rozmery: univerzálna veľkosť  

Pre deti od 15 rokov 

Maska hlava koně

maska na hlavu - kôň

  • farba: bielo-hnedá
  • materiál: latex
  • veľkosť: univerzálna

Rappa škraboška čierna

Škraboška čierna, vhodný doplnok ku kostýmu na karneval, ples či párty.

Small Foot pirátsky klobúk

Vyrobené z látky. Kam pôjdeme, kapitán?

Rozmer - cca 43 x 35 x 20 cm

Vek - 3+

Maska zombie

Premeniť sa na zombie nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si iba navliecť latexovú masku zombie.
Maska zombie je ideálna na Halloween.

Maska Vreskot

Plánujete Hallowenskú párty s priateľmi? Tak potom toto je tá pravá maska pre Vás. Zaručene ňou najskôr poriadne vydesíte a potom pobavíte všetkých prítomných. Veď kto by nepoznal klasický horor Vreskot? Maska je úplne autentická a určite vydesí každého kto pozná tento film.

Kleopatra

Luxusný kostým - divadelná kvalita. Šaty s závesy na ruky, zlatý golier. Čelenka nie je súčasťou. Rozmery vám radi zmeriame.

Mikulášska čiapka

Červená Mikulášska čapica. Rozmery 46x30cm

Afro parochňa čierna

Nie všetkých z nás príroda obdarila bujnou hrivou, takže ak nepatríte k tým šťastlivcom, potom sa nebojte - nič nie je stratené! S našou parochňou si môžete  okamžite vykúzliť na hlave jeden z najelegantnejších a ikonických účesov všetkých čias! Gadget v kocke: - Parochňa, s ktorou možno okamžite vykúzliť veľkú afro hlavu- Ideálna pre maškarné plesy, koncerty  a party- jedna veľkosť - čierna alebo fialová

Afro parochňa čierna AFRO-B

Pobavte týmto doplnkom na párty alebo karnevale priateľov svoju novú šticou!

Účes štýlu afro je evergreenom, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Ak nemáte kučeravé vlasy, je jeho vytvorenie a údržba veľmi zložitá záležitosť. Táto parochňa Vám umožní kedykoľvek si tento účes na hlave „vykúzliť“ a vrhnúť sa do víru divokých party v štýle 60. a 70. rokov.

  • Veľkosť: univerzálna
  • Materiál: silon
  • Farba: čierna

maska čert

Penová maska s motívom čerta nesmie chýbať v tvojej karnevalové zbierke! Maska je vhodná na párty Halloween, vianočné večierky a karneval. Maska je pripevniteľná na gumičku. Paráda!