Korenisté spreje

MFH protect pfeffer slzný sprej 40ml

Popis:Obranný spej alebo taktiež kaser alebo caser je vhodný pre ženy, seniorov atď. Dostrek je 2,5 - 3,5 metra. Dokáže vyvolať okamžitý účinok, známky účinku produktu sa javia tým, že zasiahnutá osoba začne slzavieť, stratí dezorientáciu,človeka páli celá tvár, pri otvorení očí po zasiahnutí je takmer nemožné znova otvoriť oči po dobu približne 5 až 10 minút v závislosti od jedinca. Výrobca MFHViac informácií o kaseroch a ich použitíPoužitie:Pre osobnú obranu, pre SBS zložky, na obranu voči agresívnej zvery.Obsah: 40ml Zloženie: obsahuje CS (ortho-chlorbenzylidenmalonitril - 80 mg)Výhody:Pomôže pri nutnej sebaobrane, Výrobca MFH. Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov. Potvrdením objednávky, v ktorej sa tento produkt nachádza, prehlasujete, že máte vek nad 18 rokov !PoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

ESP univerzálne rotačné puzdro SHUN-06-40 pre spreje 40 ml

Popis:Plastové univerzálne rotačné puzdro je určené pre profesionálne použitie. Umožňuje veľmi rýchle bočné tasenia spreja z puzdra. Obsahuje tiež poistku, ktorá zaisťuje hlavicu spreja pevne v puzdre. Špeciálna patentovaná (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínacia spona typu UBC-01 dovoľuje rýchle nasadzovanie puzdra na opasok jednou rukou bez nutnosti opasok odopnúť. Sprej je možné voči opasku otočiť v rozsahu 360 stupňov v 16 aretovaných polohách. Dopuzdra je možné vložiť spreje s priemerom nádobky od 35 mm do 38 mm.Použitie:pre kaser s objemom 40mlVýhody:výrobca ESP, pevné prevedeniePoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

ESP univerzálne rotačné puzdro SHUN-04-40 pre spreje 40 ml

Popis:Profesionálne plastové rotačné puzdro na obranné spreje s objemom nádobky 40 ml (priemer nádobky od 35 mm do 38 mm). Fixačná spona UBC-01 umožňuje rotáciu puzdra o 360 stupňov a nasadenie puzdra bez nutnosti rozopnúť a vyvliecť opasok.Použitie:pre kaser s objemom 40mlVýhody:výrobca ESP, pevné prevedeniePoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

ESP rotačné puzdro SH-04 pre kaser 35mm

Popis:Puzdro od výrobcu ESP, ktoré je vybavené otočným, veľkostne nastaviteľným patentom pre uchytenie na opasok. Puzdro SH-04 je určené pre spreje s priemerom 35 mm. Tento priemer má väčšina obranných sprejov s objemom 40 až 63 ml.Obranný sprej NIEJE súčasťou balenia. Použitie:pre kaser s priemerom 35mmVýhody:výrobca ESP, pevné prevedenie, otočný patentPoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

ESP nylonové puzdro na kaser SHN-14-63

Popis:Nylonové puzdro určené najmä pre obranné spreje Tornado s objemom 63 ml s fixačnou sponou UBC-02, ktorá umožňuje rotáciu o 360 stupňov, nasadenie na opasok bez nutnosti jeho vyvlečenia a kompatibilitu s nosným MOLLE systémom.Čo je Molle systém? Systém Molle je popruhová nosná väzba, ktorá sa skladá z horizontálne umiestnených popruhov so šírkou 1 palec (2,54cm) s vertikálnym rozostupom 1 palec. Popruhy sú prišité k základovej tkanine (napr. na veste či batohu) v rozostupe 1,5 palca (3,81cm). Tento systém si v roku 1998 patentovali ozbrojené sily USA. Dnes je práve Molle systém najviac používanou popruhovou väzbou po celom svete.Použitie:pre kaser Tornado 63mlVýhody:výrobca ESP, pevné prevedeniePoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

TW1000 dekontaminačný sprej prvej pomoci EHS02

Popis:Patentovaný systém pre rýchle a sterilné čistenie a ukľudnenie očí po použití pfefferových sprejov a sprejov s dráždivými látkami. Tento dekontaminačný sprej o objeme 200 ml môžete samozrejme použiť aj pri bežnom podráždení očí a pokožky a k povrchovému čisteniu znečistených rán. Sprej je možné aplikovať z akéhokoľvek uhlu (vodorovne alebo kolmo). Uplatnenie nájde predovšetkým u bezpečnostných zložiek, ktoré používajú obranné spreje. Svoje miesto však môže nájsť aj v domácej lekárničke, ako prvá pomoc pri podráždení očí či pokožky. Sprej nie je možné znovu plniť. Vyrobené v Nemecku.Použitie:Ako prvá pomocObsah: 200ml Výhody:Výrobca ESPPoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

RSG Police obranný sprej na zver aj ľudí 50ml

Popis:Najúčinnejší obranný sprej s koncentráciou OC až 13,2%. Sprej je vhodný na použitie proti človeku aj proti útočiacim zvieratám. Kaser obsahuje ochrannú poistku proti náhodnému použitiu.Obsah 50 mlDosah 4-6 mÚčinná látka: oleoresin capsicumPoužitie:Pre osobnú obranu, pre SBS zložky.Obsah:50mlVýhody:Pomôže pri nutnej sebaobrane, poistka, ďaleký dosahTento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov. Potvrdením objednávky, v ktorej sa tento produkt nachádza, prehlasujete, že máte vek nad 18 rokov !PoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

Obranný sprej BearBuster 300 ml + púzdro

Popis: BearBuster je produkt na báze Capsicum oleoresin a oxazepin s vysokou účinnosťou. Slúži na ochranu návštevníkov prírody a je špeciálne vyvinutý aby odrazil útok medveďa, alebo inej veľkej šelmy. Oproti bežným univerzálnym obranným sprejom obsahuje aj látku oxazepin, ktorá zabezpečuje okamžitý a vyšší účinok, ako aj širšie spektrum postihnutia citlivých orgánov šelmy. BearBuster má účinný dosah 6-8 m podľa poveternostných podmienok, kde vytvára približne 4 m širokú ochrannú bariéru, ktorá zastaví útočiacu zver. Použitá kombinácia látok zabezpečí okamžité veľké pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí s efektom rozostrenia videnia. Zároveň znefunkční čuchové zmysly šelmy na niekoľko dní, čím jej zamedzí prenasledovať obeť pomocou stopovania. Parametre: Obsah: 300 ml Hmotnosť: 407 g Dostreľ: 6-8m Výhody: Pomôže pri nutnej sebaobrane Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov. Potvrdením objednávky, v ktorej sa tento produkt nachádza, prehlasujete, že máte vek nad 18 rokov ! Poštovné Slovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 € Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 € GLS - Kuriér + 3,00 € Zásielkovňa + 1,90 € Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarma Dobierka + 0,60 € Výmena a vrátenie Ak s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

Obranný sprej, kaser, Sicher 40ml

Popis:Sebaobranný sprej alebo taktiež kaser je vhodný prostriedok na obranu v núdzových a kritických situáciách. Kaser je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 1,5 - 2,5 metra, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou kasera je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Kaser spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa kasery považujú za najlepšiu sebaobranu.Viac informácií o kaseroch a ich použitíPoužitie:Pre osobnú obranu, pre SBS zložky, na obranu voči agresívnej zvery.Obsah: 40ml Zloženie: Obsahuje CS (ortho-chlorbenzylidenmalonitril - 80 mg) čo je veľmi dráždivá látka.Výhody:Pomôže pri nutnej sebaobrane Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov. Potvrdením objednávky, v ktorej sa tento produkt nachádza, prehlasujete, že máte vek nad 18 rokov !PoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.

Obranný sprej, kaser, Sicher 40ml

Popis:Sebaobranný sprej alebo taktiež kaser je vhodný prostriedok na obranu v núdzových a kritických situáciách. Kaser je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 1,5 - 2,5 metra, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou kasera je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Kaser spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa kasery považujú za najlepšiu sebaobranu.Viac informácií o kaseroch a ich použitíPoužitie:Pre osobnú obranu, pre SBS zložky, na obranu voči agresívnej zvery.Obsah: 40ml Zloženie: Obsahuje CS (ortho-chlorbenzylidenmalonitril - 80 mg) čo je veľmi dráždivá látka.Výhody:Pomôže pri nutnej sebaobrane Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov. Potvrdením objednávky, v ktorej sa tento produkt nachádza, prehlasujete, že máte vek nad 18 rokov !PoštovnéSlovenská pošta - Expres Kuriér + 3,00 €Slovenská pošta - Balík ponechať na pošte + 3,00 €GLS - Kuriér + 3,00 €Zásielkovňa + 1,90 €Osobný odber na predajni [Nitra, Bratislavská 2663/21] - zdarmaDobierka + 0,60 €Výmena a vrátenieAk s tovarom nebudeš spokojný môžeš ho vymeniť alebo vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu. Peniaze zašleme späť na účet alebo vymenený tovar pošleme k tebe na naše náklady.