ReNu

Roztok ReNu MultiPlus No Rub je víceúčelový roztok, který efektivně odstraňuje bílkovinné usazeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje Vaše kontaktní čočky. Roztok na kontaktní čočky ReNu MultiPlus je vhodný pro všechny

Očné kvapky ReNu MultiPlus Drops 8 ml

Očné kvapky ReNu MultiPlus Drops. ReNu MultiPlus Lubricating Rewetting Drops je sterilný, konzervovaný roztok odporučený pre efektívnu, dlhotrvajúcu lubrikáciu mäkkých kontaktných šošoviek. ReNu MultiPlus Vám prinášajú ešte vyšší komfort nosenia.

OPTOSOAK 250 ml

Roztok OPTOSOAK je klasickým dezinfekčným prostriedkom na
údržbu všetkých makkých kontaktných šošoviek.

OPTI-FREE RepleniSH 2 x 300 ml

Roztok na kontaktné šošovky OPTI-FREE RepleniSH 2×300 ml

TopVue Bi-weekly

Kontaktné šošovky TopVue sú ako jediné na trhu obohatené lubrikačnou látkou - hyaluronát sodný - ktorá je pridaná do roztoku, v ktorom je šošovka uložená. 14-denné šošovky TopVue od spoločnosti Pegavision sú veľmi vydarené hydrogélové šošovky s vysokou znášanlivosťou nositeľmi a veľmi kvalitnými optickými vlastnosťami.

TopVue Daily (30 šošoviek)

Jednodenné kontaktné šošovky rady TopVue. Jednodenné šošovky TopVue od spoločnosti Pegavision sú veľmi vydarené hydrogélové šošovky s vysokou znášanlivosťou nositeľov a kvalitnými optickými vlastnosťami. TopVue Daily obsahujú 58% vody a sú balené po 30 kusoch.

Bausch & Lomb PureVision 2 HD 6 šošoviek

Nové kontaktné šošovky PureVision 2 HD - optika High Definition, vďaka ktorej uvidíte jasne a ostro i za zhoršených svetelných podmienok.Majú tenký design so zaoblenými okrajmi pre ľahšiu manipuláciu a pohodlnejšie nosenie.Vďaka vynikajúcej priepustnosti kyslíku je možné zdravé nosenie až po dobu 30 dní a nocí.Túto možnosť je však potreba prekonzultovať s Vaším očným špecialistom. Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sa doporučujú na nosenie v situáciách kedy sa nemôžete o svoje kontaktné šošovky poriadne postarať a cez noc je vytiahnuť z očí. Jedná sa napríklad o horské túry a iné dlhšie výlety so zhoršenými podmienkami pre výmenu kontaktných šošoviek.Nové kontné šošovky PureVision 2 HD vám umožnia zlepšené nočné videnie a videnie do blízka z dôvodu asferického designu šošovky. Sú balené v roztoku so zvlčovacou látkou tzv. poloxaminom.

Dobrým pomocníkom v starostlivosti o silikon-hydrogelové kontaktné šošovky je roztok AOSEPT plus. Má veľmi efektné čistiace schopnosti a je veľmi vhodné im aspoň 2x týždenne kontaktné šošovky dôkladne vyčistiť. Takto ošetrené šošovky sú precízne zbavené všetkých nečistôt a usadenín. Dbajte však dôsledně na to, aby nezneutralizovaný roztok neprišiel do kontaktu s okom!

Dostupné dioptrie:

-1,00 8.6
-1,25 8.6
-1,75 8.6
-2,25 8.6
-3,00 8.6
-4,50 8.6


Pinzeta

Pinzeta na kontaktné šošovky - Pinzeta cca 5 cm - pre bezpečné vyňatie kontaktných šošoviek z plochého puzdra. Použitie pinzety je sterilnejšie a znižuje sa riziko poškodenia kontaktnej šošovky následkom jej

OPTOSOL plus 250 ml

Roztok OPTOSOL® plus 250 ml Moderný fyziologický
roztoks prídavkom konzervačného prípravku pre oplachovanie,
dezinfekciu a uchovávanie všetkých typov mäkkých kontaktných
šošoviek.

Refresh 15 ml

Očné kvapky Refresh 15 ml poskytujú okamžitú upokojujúcu úľavu a
dlhotrvajúci komfort.

Roztok OPTI-FREE Express 120 ml

Roztok OPTI-FREE Express „NO RUB“ je moderným vysoko účinnýmuniverzálnym roztokom spoločnosti ALCON

OPTI-FREE RepleniSH 120 ml

Roztok na kontaktné šošovky OPTI-FREE RepleniSH 120 ml