Reflexná vesta

Výstražná reflexná vesta (oranžová) je súčasťou povinnej výbavy každého motorového vozidla.

Kľúč sviečkový 16mm

Kľúč na sviečky s priemerom závitu: 16mm Používa sa na odskrutkovanie sviečky v automobile Kovový s pogumovanou rúčkou Celková dĺžka: 23 cm Dĺžka rukoväte: 15 cm

Kľúč sviečkový 21mm

Klúč na sviečky je možné používať na montáž a demontáž zapaľovacích sviečok. Je vhodný pre všetky zapaľovacie sviečky so šesťhranným priemerom 21 mm. Vnútri v nástavci je gumová vložka uľahčujúca montáž a demontáž.

Kľúč olejového filtra

Univerzálny pre montáž a demontáž väčšinu typov olejových filtrov.

4CARS KĽÚČ OLEJOVÉHO FILTRA

KĽÚČ OLEJOVÉHO FILTRA s ozubeným úchytom na filter, použiteľný na rôzne veľkosti filtrov. Kovová rukoväť s plastovou úpravou. Demontáž a montáž olejového filtra odporúčame prenechať odborníkovi.

Kliešte kombinované 200mm VDE, Extol Premium

Certifikované VDE na práci na vodičích pod napětím do 1000V. Každý kus je samostatně testovaný pod napětím 10 000VDélka: 200 mmMateriál: CrVNormy: DIN IS Ř5746, EN/IEC 60900, VDE

Skúšačka napätia a fáz Z10

- meranie jednosmerného a striedavého napätia v rozsahu 12V-400V - frekvenčný rozsah 0-60 Hz - optická a akustická signalizácia, určenie fázového vodiča sledu fázy - určenie polarity, krytie IP64, neobmedzená doba merania - možnosť fixácie hrotov pre zásuvku 230V - teplota pri používaní -15°C až +60°C, vlhkosť 15% až 98% relatívnej vlhkosti - hmotnosť 0.1 kg

BOSCH KEO 10,8 LI

Bosch Keo je unikátna záhradná pílka pre pohodlné pílenie konárov jednou rukou. Tiež vám napadlo čo už je len unikátne na pílení konárov jednou rukou? Bosch Keo to dokáže aj bez toho aby ste si konár druhou rukou pridŕžali. Totižto píliť konáre jednou rukou môže byť problém, teda ak konáre nie sú hrubé ako rúra ropovodu. Pri pílení bežných menších konárov bez ich pridŕžania sa začnú knísať ako dôsledok rezného pohybu čo robí z pílenia dosť otravnú a mierne nebezpečnú robotu.

Inžinieri z Bosch po dlhom rozmýšlaní vymysleli pre pílu Bosch Keo pomôcku, ktorú nazvali A-Grip. Ide o akýsi odnímateľný držiak, ktorý pri pílení zafixuje konáre tak, aby ste mohli jednou rukou píliť a v druhej držať napríklad nejaký energy drink. Takýto systém pílenia oceníte hlavne pri pílení vyššie položených a ťažko dostupných konárov za ktorými sa treba poriadne natiahnuť. Bosch Keo s držiakom A-Grip dokáže prepíliť konáre do priemeru 60 mm, po odpojení A-Grip držiaku sa priemer konárov aké s Keo-m dokážete prerezať zvýši na 80 mm.

Hmotnosť len 1050 gramov vrátane batérie a A-Gripu, vynikajúce vyváženie motorovej a batériovej časti, grip s mäkkou tlmiacou vložkou a frekvencia pílenia až 2 800 zárezov za minútu – to je len pár dôvodov pre ktoré je čas zavesiť starú, klasickú pílku na klinec do dielne.

Listy v píle Bosch Keo sa vďaka použitiu SDS systému menia tak jednoducho že to bez zbytočných otázok zvládne aj vaša manželka. Otočíte červeným krúžkom, vytiahnete pílový list, zakliknete nový pílový list a červený krúžok potočíte do pôvodnej polohy. To je všetko. Pre Bosch Keo sú dostupné ako príslušenstvo pílové listy na drevo, drevo & kov, plasty.

Táto chvostová píla Bosch je poháňaná 10,8 V Li-Ion batériou, vďaka indikátoru nabitia vždy viete koľko šťavy vám ešte v pílke Bosch Keo ostáva. Na jedno nabitie akumulátora, ktoré trvá približne 3 hodiny, dokáže Keo prerezať 190 konárov do priemeru 15 mm, 70 konárov do priemeru 30 mm alebo až 30 veľkých konárov s priemerom 60 mm.

BOSCH Keo Technické parametre
Typ batérie: Li-Ion, 10,8 V
Priemer rezu s držiakom A-Grip: max. 60 mm
Priemer rezu bez držiaku A-Grip: max. 80 mm
Počet rezov na jendo nabitie: 30 - 190 (pri priemere rezu 15 - 60 mm)
Dĺžka pílového listu: 150 mm
Čas nabíjania: 3 hodiny
Hmotnosť: 1050 gramov

Extol Premium 350mm

Pílka na drevo, 350mm, 8812220

  • dĺžka: 350mm
  • počet zubov: 12 zubov na 25mm,

trojbrúsené tvrdené zuby, ergonomická rukoväť z tvrdého plastu mäkčená protisklzovou TPR gumou, magnetická ochranná lišta

4CARS KĽÚČ OLEJOVÉHO FILTRA REŤAZ

KLÚČ OLEJOVÉHO FILTRA s reťazou, vhodný pre rôzne veľkosti olejových filtrov. Nekĺzavá oceľová reťaz. Demontáž a montáž olejového filtra prenechajte na odborníka.