Záhrada

FISKARS 122503

FISKARS Sekera štiepacia X27 - XXL 1015644

Sekera Fiskars X27 - XXL 1015644 s plastovým puzdrom táto sekera sa nezastaví pred žiadnym po- leno a bez väčších problémov sa s ňou dajú štiepať aj tie najväčšie kusy dreva.

Priamo predurčená ja na spracovanie veľkého množstva dreva napríklad na dlhú zimnú sezónu.

S touto sekerou sa pre Vás stane štiepanie dreva zábavou.

Vďaka svojej unikátnej konštrukcii Vám ušetrí mnoho síl a je možné s ňou pracovať dlhú dobu bez zbytočnej únavy chrbta a paží.

Vylepšenia oproti predchádzajúcej rade:

Nová geometria čepele a nový dizajn čepele záruka 25 rokov

Rozšírená časť mäkčeného plastu na rúčke "Elastomer" pre lepšie uchopenie sekery

Nové puzdro sekery

Technické parametre:

 • Celková dĺžka: 92 cm
 • Celková hmotnosť: 2 800 g
 • Hmotnosť čepele: 1 830 g

Čepeľ sekier Fiskars:

Špeciálne, vysoko kvalitná uhlíková oceľ - kované v zápustke - jednoducho sa brúsi

Precízne vybrúsené ostrie vybrúsené do konvexného tvaru aby bolo menej citlivé na poškodenie

Nová geometria čepele - zaoblené okraje rozšíreného klinu štikacích sekier uľahčujú vytiahnutiu zovreté sekery zo polena

Dve rôzne tvrdosti - telo čepele 48HRC, ostrie čepele 55HRC - optimalizuje tuhosť a trvanlivosť ostria

Povrchová úprava PTFE pre zníženie trenia - znižuje trenie o 25%, chráni čepeľ pred koróziou ažisko sekery je veľmi blízko čepele - oveľa účinnejšie, perfektne vyvážené pre přesnné sekanie

Porisko sekery Fiskars:

Porisko je z materiálu FibreComp. Vystužené sklenými vláknami - pevné, trvanlivé a ľahké - nie je ovplyvňované počasím. Má rovnaké vlastnosti za sucha aj za vlhka. Koniec potiahnutý elastomérov.

Miesto uchopenie je z mäkkého plastu, kombinácia tvrdého jadra a mäkkého povrchu je umožnená novou technológiou - absorbuje nárazy - pohodlne sa drží a nešmýka - rozšírený koniec poriska bráni vykĺznutiu sekery

Plastové porisko - čepeľ nikdy nespadne z poriska, pretože je pevne obklopená plastom už pri výrobe v špeciálnom striekacím lisu.

Plastové puzdro na sekeru Fiskars:

Chráni ostrie pri prenášaní a skladovaní - zbyšuje bezpečnosť manipulácia

Bezpečný zámok, ktorý sa ľahko zatvára aj otvára

Pohodlné držadlo na prenášanie a zavesenie

Elegantný dizajn ilustračné foto

FISKARS 136528

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.

Ideálny pomocník pre rôzne práce na záhrade

Špeciálne navrhnutá pre použitie s násadou 30 cm 136012 a 136022

Objímka a zámka sú z materálu FiberComp™; čepeľ z kalenej ocele - 345 mm dlhá

 • Hmotnosť: 200 g
 • Dĺžka: 620 mm
 • Šírka: 50 mm

Fieldmann FVC 2001-EC

Ponorné čerpadlo FVC 2001-EC je využiteľné pre prečerpávanie čistej vody z nádrží, bazénov, sudov, atď. - v priebehu jednej hodiny dokáže odčerpať až 5000 litrov čistej vody. Prečerpávať môžete vodu s maximálnou teplotou 35 °C až do hĺbky 5 metrov s maximálnym výtlakom do výšky 6 metrov, pričom veľkosť pevných častíc v čerpanej kvaline nesmie presiahnuť 5 mm. Prívodný kábal je 10 m dlhý. Čerpadlo je naviac vybavené automatickým plavákovým spínačom, ktorý pri zvýšení hladiny v danom priestore automaticky spustí odčerpávanie vody a v prípade poklesu hladiny pod určitú úroveň dôjde k vypnutiu čerpadla. Technické parametre: Príkon: 250 W Max. dopravná výška: 6 m Max. ponorná hĺbka: 5 m Max. veľkosť pevných prímesí: 5 mm Dĺžka kábla: cca 8 m Max. teplota prečerpávanie vody: 35 ° C Max. dopravované množstvo vody: 5 000 l / h Automatický plavákový spínač Ideálne čerpadlo pre prečerpávanie a odčerpávanie bazénov, nádrží, cisterien, studní a kadí. Aký je priemer tela čerpadla FVC 2001-EC / FVC 2003-EK? Samotné telo čerpadla FVC 2001-EC má priemer 15,5 cm a FVC 2003-EK potom 17 cm, hadicová spojka s kolenom čerpadla u oboch modelov ale potrebuje ďalších 6 cm.

Sencor SBG 106BK

Elektrický grilIdeálny na celoročné grilovanie vnútri domu aj na záhradeĽahký a jednoducho prenosnýSpĺňa podmienky zdravého grilovania (možnosť grilovania bez pridania oleja)Kombinácia 2 rôznych g...

Fieldmann FVC 4002-EK

Príkon elektromotora 900 WMaximálny výtlak 10 mMaximálny ponor 8 mPlavákový spínač PopisČerpadlo s telom z nerezovej ocele. Toto prevedenie zvyšuje celkovú odolnosť čerpadla a predlžuje tak jeho životnosť. Elektromotor s príkonom 900 W zvládne prečerpať až 14 000 litrov kvapaliny za hodinu. Maximálny ponor tohto modelu predstavuje 8 m a kvapalinu je schopný dopraviť až do výšky 10 m Veľkosť pevných prímesí kvapaliny môže byť až 25 mm. Čerpadlo je vybavené plavákovým spínačom, ktorý ho automaticky zopne a tiež ho chráni pred chodom na sucho.  Technické parametreSpôsob použitia    KALOVÉPohon    SIEŤ 230 VPríkon    900 WPlavákový spínač    AUTOMATICKÝMax. výtlak    10 mMax. ponorná hĺbka    8 mMax. veľ. pevných prímesí    25 mmDĺžka prívodného kábla    10 m

FDZN 4011 Zahradní stůl FIELDMANN

Záhradný skladací stôl FIELDMANN. FDZN 4011 Záhradný stôl FIELDMANN  

Konštrukcia tohto stola umožňuje veľmi ľahké zloženie vďaka ktorému minimalizuje nároky na uskladnenie. Tento stôl je vhodné kombinovať so stoličkami FDZN 4012, prípade s lavicou FDZN 4013.  

Uprostred stola je pripravený otvor pre umiestnenie slnečníka. Stabilita stola je zvýšená vďaka robustným priečkam v spodnej časti nôh.  

Stôl je vyrobený z dreva Akácie a je tak vhodný ako pre vnútorné tak aj vonkajšie použitie.  

Záhradný stôl

Rozmery: 120 x 70 x 74 cm

Doska stola s otvorom pre slnečník

Možnosť zloženia stola,,

Určené pre vonkajšie aj vnútorné používanie

Ošetrené olejovým náterom

Vyrobené z dreva tropickej Akácie    

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

G21 BBQ small

Značkový zahradní gril s udírnou Gril G21 BBQ small .
Velmi oblíbený zahradní gril s udírnou značky G21. Známý také pod názvem „Lokomotiva“ Ideální pro grilování, uzení, pečení, pomalé vaření ale i udržování teploty. Díky širokým možnostem použití se stal rychle jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších grilů v Evropě ale i USA. Zahradní gril Gril G21 BBQ small se stane nejen okrasou Vaší terasy nebo zahrady, ale také velmi dobrým společníkem Vašich grilovacích párty a setkání s přáteli. Dokážete tak připravit vynikající kulinářské speciality které na běžném grilu nedokážete. Výjimkou nebudou jen speciality připravené klasickým grilováním, ale možnost dosažení neopakovatelné chuti díky možnosti uzení jak studeným, tak teplým kouřem, nebo dokonce pečení chleba nebo oblíbené pizzy.

Popis:
Velký zahradní gril s udírnou obsahuje dvě topeniště a grilovací plochy.
Možnost použití jak dřeva, dřevěného uhlí nebo briket.
Pro dokonalý zážitek z uzení doporučujeme použití tvrdého dřeva – dub, buk, bříza. Zvláště pak dřevěných pilin nebo hoblin z tvrdého dřeva, ideální je přidání např. švestky, jabloně nebo hrušky na závěr uzení.
Je vyroben ze silného ocelového plechu, tl.1-1,2 mm který je ošetřen černou ohnivzdornou barvou
Inteligentní a důmyslně řešený systém regulace vzduchu
Vestavěný a zároveň velmi praktický teploměr pro zajištění optimální teploty grilování ve víku velkého grilu
Konstrukce grilu umožňuje i využití jen části grilu – např. pouze jednoho topeniště – výhoda použití při menších grilovacích akcích
Pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci a přemístění grilu
Praktická odkládací plocha
Regulace proudění vzduchu na topeništi
Kouřovod s vestavěným krytem, který slouží zároveň jako přívěra vzduchu ale zároveň chrání gril např. při dešti apod.

Možnosti použití:
Grilování
Uzení studeným i teplým kouřem a douzování
Pečení, např. chleba nebo pizzy
Vaření a ohřívání
Udržování teploty
Rozměry:
Výška grilu : 116 cm
Šířka grilu : 63 cm
Délka grilu : 112 cm
Hmotnost : 20 kg

BESTWAY 98006 Spider-man 152x30 cm

Detský nafukovací bazén Bestway Spider-Man. Krásny farebný detský bazén s motívom Spider-Mana v nádherných farbách. Iste si nedokážete predstaviť leto bez nafukovacieho bazénika, ktorý k teplému počasiu neodmysliteľne patrí a spríjemnite deťom horúce letné dni, kedy s nimi nemôžete vyraziť k vode. Čakajú na ne nekonečné hodiny radosti a zábavy. Vhodný pre deti od 6 rokov. Rozmer: cca x150x51 m. Obsah: 450l. Zloženie: vinyl.

BESTWAY Angry Birds 152x30 cm

Krásny detský nafukovací bazénik pre deti s dizajnom veľmi obľúbené ikony detí "Angry Birds", ktorý je použitý na celej nafukovacie ploche detského bazéna.

Urobte radosť svojim deťom a kúpte im niektorú z nafukovacích hračiek k vode. Či už sa jedná o ležadlo, plávacie kruh, vestu, rukáviky alebo čln pre budúce moreplavca, plavecké okuliare a potápačské sety pre nastávajúce oceánológ alebo napríklad bazéniky pre menšie a väčšie vodomil, ktorí sa chcú len tak Racha, určite im tieto vodné hračky urobia veľkú radosť! Veď bez týchto hračiek a doplnkov na horúce letné dni by sa nezaobišla žiadna poriadna dovolená. Ideálny spoločník na leňošenie na letnej dovolenke pri vode - pri mori, na pláži či pri rybníku. Vo vode môžete zažiť veľa zábavy!

Bazén obsahuje bezpečnostné ventily a priložené záplaty pre malé opravy. Je vyrobený z pevného a vopred otestovaného vinylu.

 • Priemer nafúknutého bazéna: 152cm
 • Hĺbka: 30cm
 • Kapacita pre napustenie vody: 317 l
 • Materiál: plast

Cena je uvedená za 1 balenie hračky

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov -dm-

FIELDMANN FZS 2000-E

Veľmi ľahká a jednoducho ovládateľná strunová kosačka značky FIELDMANN. FZS 2000-E Elektrická strunová kosačka FIELDMANN  

Veľmi ľahká a jednoducho ovládateľná strunová kosačka. Motor s príkonom 250W predurčuje tento model pre prácu na menších záhradách či predzáhradkách. Poloautomatická strunová hlava je vybavená dvoma strunami.  

K povytiahnutiu struny do maximálnej dĺžky stačí v priebehu práce jemne poklepať o povrch zeme. Struna sa vysunie a následne zareže o nôž integrovaný v kryte hlavy. Uhol hlavného držadla je možné nastaviť tak, aby práca s kosačkou bola pre všetkých pohodlná.  

Elektrická strunová kosačka

 • Príkon: 250 W
 • Záber kosenia: 20 cm

Poloautomatická strunová hlava

Dve struny, priemer 1 mm

Nastaviteľná rukoväť

Hmotnosť: 1,2 kg    

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

FZG 1000GFIELDMANN

Šikovný stolný gril na drevené uhlie FIELDMANN. FZG 1000G Stolný gril na uhlie FIELDMANN  

Záhradný gril ako nenahraditeľný sprostredkovateľ pre stretávanie sa s priateľmi pri grilovaného kúsku mäsa alebo zeleniny, najmä počas teplých letných dní a večerov. Hmotnosť a rozmer grilu zabezpečí časovú nenáročnosť s jeho manipuláciou pred aj po grilovaní.  

Veľkosť ohniska 35,5 cm postačí na prípravu pokrmov menej početnej skupiny rodinných príslušníkov či priateľov. Gril má chrómový rošt a pokrievku, aby sa docielilo najlepšieho efektu pri grilovaní mäsa a zeleniny.    

Stolný záhradný gril

Hmotnosť a rozmery grilu zaistia časovú nenáročnosť s jeho manipuláciou pred aj po grilovaní.

Veľkosť ohniska 35,5 cm postačí na prípravu pokrmov menej početnej skupiny rodinných príslušníkov či priateľov.

Gril má chrómový rošt a pokrievku, aby sa dosiahol čo najlepší výsledok pri grilovaní mäsa a zeleniny.

 • Veľkosť grilu: 35,5 cm
 • Veľkosť ohniska: 34 cm
 • Výška grilovacej plochy: 22 cm

Chrómový rošt

Veko    

Fieldmann - značka náradia pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.  

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.  

Hoci to podľa názvu nevyzerá, ide o rýdzo českú značku. Fieldmann je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za produkty Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovaniu portfólia kvalitných výrobkov.  

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúce súčasné trendy, a ktoré maximálne ctia všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

Fieldmann FZS 2001-E

FIELDMANN FZS 2001-E Elektrická strunová kosačka 50000112

 • Motor: ELEKTROMOTOR
 • Príkon: 350 W
 • Záber kosenia: 260 mm
 • Systém kosenia: DVE STRUNY
 • Poloautomatický posun struny: ÁNO
 • Priemer struny: 1,4 mm
 • Dĺžka struny: 4 m
 • Náhradné struny v balení: NIE
 • Nastaviteľná rukoväť: ÁNO
 • Obojručné rukoväť: ÁNO

Nastavenie polohy druhej (oporné) rukoväte

 • Teleskopická rukoväť: ÁNO
 • Rozpätie teleskopu: 85 - 114 cm
 • Soft grip: NIE
 • Dištančný oblúk: ÁNO
 • Bezpečnostný spínač: ÁNO
 • Hmotnosť: 2,6 kg

Strunová kosačka s motorom s príkonom 350 W. Záber kosenia predstavuje 260 mm, kedy posun struny do maximálnej možnej miery prebieha poloautomaticky jednoduchým poklepaním strunovej hlavy o povrch. Hlava je vybavená dvoma strunami o celkovej dĺžke 4 m. Balenie obsahuje 4 m struny, ktoré sú navinuté na cievke a kosačka je tak pripravená na okamžité použitie. Teleskopická rukoväť umožňuje nastavenie dĺžky v rozmezní 85 - 114 cm

Strunové kosačky | Pre dokonalý trávnik

Strunové kosačky sú praktickým nástrojom pre úpravu okrajov trávnika, pokosíte nimi porast okolo plotov, okrajov stien, schodov, záhonov aj pod lavičkami a prevísajúcimi stromy. V našej ponuke nájdete dva typy strunových kosačiek - akumulátorové a elektrické.

Elektrické strunové kosačky Fieldmann sú pre pohodlnú prácu opatrené teleskopickou rukoväťou s možnosťou nastavenia výšky. Nastaviť je možné tiež polohu hornej rukoväti a pri vybraných modeloch aj uhol žacej hlavy. Kosenie trávy zaisťujú dve struny, ktorých odvíjanie prebieha poloautomaticky.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom

Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO
Zaujímate sa kompletnú starostlivosť o trávnik? Tak si nechajte poradiť ešte viac:


Starostlivosť o záhradu je pre mnohých ľudí vítaným uvoľnením. Aj vedci tvrdia, že hrabanie sa v zemi má upokojujúce účinky. Navyše, keď sa vám podarí svojpomocne niečo vypestovať, tak je to aj oveľa chutnejšie a zdravšie ako z obchodu. Preto berte do rúk rýle a motyky a ide sa nato. Pri pestovateľských chúťkach vám budú nápomocné záhradné traktory či záhradné skleníky. Záhradkárstvo ponúka nepoznané krásy a nie je to len tým, že viete, čo jete. Ak nemáte záujem o pestovanie, ale máte záhradu, tak patríte skôr do skupiny, ktorá si údržbu okolia domu moc neužíva. Pre nich sú na trhu pomocníci, ktorí uľahčia ich utrpenie. Krovinorezy, motorové píly, kosačky, vertikulátory, vysávače lístia či drviče. Ich jediným nedostatkom je to, že si vyžadujú vašu spoluprácu a nedokážu pracovať samostatne. Napriek tomu s vhodným náradím je každá záhradná práca oveľa príjemnejšia. Pre milovníkov záhradného leňošenia sa zídu záhradné altánky. Záhradné grily, slnečníky, hojdačky či nábytok poskytnú tú pravú letnú zábavu pre vás aj vašich známych. Veď posedenie pri grilovanom jedle a vylihovanie na lehátku alebo rozvaľovanie sa v kresle určite nie je na zahodenie.