Spartan JANA

Nastaviteľné dievčenské korčule s nožom so zúbkami porastú zároveň s Vaším dieťaťom. Vďaka nastaviteľnému systému upravíte veľkosť topánky až o 3 stupne veľkosti.

- nôž so zúbkami
- 2 obojstranné bezpečnostné pracky
- veľkosť S (29 - 32), M (33 - 36), L (37 - 40)
- maximálne zaťaženie 60 kg

Spartan SLAVA

Nastaviteľná korčule s polstrovanou vnútornou vložkou a systémom nastavenia veľkosti topánky pomocou rýchloupínacieho šróbu (až o 3 stupne veľkosti).

Nastaviteľnázimnékorčule

Nastavovaniepomocourýchloupínaciehošróbu

Hokejovýnôž 2obojstranné bezpečnostnépracky

VeľkosťS(28-31),M(32-35),L(36-39)

Maximálne zaťaženie60kg  

SPARTAN Pro

Hokejové korčule Spartan ICE PRO :

Kvalitné hokejové korčule vyrobené z kvalitných materiálov . Zosilnená špička a kvalitný oceľový nôž zaručujú aj agresívnejšie korčulovanie . Korčule sú určené pre hokej ako aj  rekreačné korčulovanie .

Nôž :  brúsené ostrie - niklová oceľVložka:  pohodlná vložka EVAŠpička: spevnená predná časť- mnohonásobné prešitie zabraňuje deformácii- podšívka z mikrovlákien odvádza vlhkosť, ploché švy

Carrera KARMA

Lyžiarska prilba Carrera Karma s integrovaným štítom v tvárovej časti, ktorý úplne nahradzuje lyžiarske okuliare. Štít má povrchovú úpravu AntiFog, krorá zabraňuje zahmlievaniu skla. Sklo chráni oči pred snehom, vetrom, mrazom a poskytuje aj ochranu pred škodlivými UV lúčmi vďaka filtru kategórie - 2. Helma poskytuje veľmi elegantný design. Disponuje regulačným kolieskom pre presné nastavenie veľkosti a skvelé usadenie na hlave. Zapínanie remienkom pod bradou je pohodlné a veľmi ľahké. Mäkká vnútorná stielka je priedušná a v pripade potreby sa môže vybrať. Rovnako tak aj chrániče uší sú vyberateľné a možno ich vyprať. Prilba disponuje niekoľkými vetracími otvormi pre automatickú ventiláciu vzduchu a reguláciu teploty.

Acra koncovka na hokejku

Koncovka na hokejku hranatá - materiál je guma, slúži k ochrane proti poraneniu spoluhráčov a tiež pre lepšie držanie hokejky pri hre - aby nekĺzala z ruky. Vhodná na dlhšie hokejky so silnejšou žrďou.

Detské lyžiarske okuliare WORKER Miller s grafikou

Detské lyžiarske okuliare WORKER Miller s grafikou. Kúpte priamo od výrobcu WORKER. Kvalitné a ľahké, lyžiarske okuliare pre deti. Anatomicky tvarované s grafickým designom..

CARRERA ADRENALYNE

Kvalitný lacnejší model pánskych lyžiarskych okuliarov Carrera Adrenalyn, zaisťujúce vďaka dvojitej vrstve nealergickej, tepelne formovanej mäkkej peny príjemný pocit pri dotyku okuliarov s pokožkou tváre. Všetky filtre sú vybavené špeciálnou vrstvou proti zahmlievaniu a špeciálnym lakom, zvyšujúci odolnosť proti poškriabaniu. Okuliare zaisťujú skvelú ochranu proti tvorbe vlhkosti vo vnútri skla.

DAKINE WRIST GUARD

Dakine Wristguard (1 Pr) black vo velikosti XL od výrobca Dakine v kategorii Prilby a chrániče | chrániče na e-shopu Swis-shop.sk za skvělé ceny. ( )

Skol běžecké vázání RS

Automatické běžecké vázání vhodné pro boty NNN a RS. Univerzální flexor umožňuje použití jak na bruslení, tak i na klasiku.

Lyžiarske okuliare WORKER Cooper

Lyžiarske okuliare WORKER Cooper. Kúpte priamo od výrobcu WORKER. Anatomicky tvarované lyžiarske okuliare s dvojitým sklom a úpravou proti zahmleniu..

Ace S3-10 VIPER White

Nízkoprofilová verzia populárnej 17S prilby, ACE S3-10 VIPER Vás chráni a zároveň v nejí budete nenápadný.

Tejto prilbe sme navrhli matný povrch a zmiernili sme grafiku. Vďaka nášmu zdokonalenému zadnému upínaciemu systému bude jazdenie vždy pohodlné a príjemné.

Tiež si nebudete musieť neustále upravovať pásik pod bradou. Urobte to iba raz za celý deň.

Táto prilba zodpovedá evrópskej norme CE EN 1077. Celková hmotnosť je 320g.

Veľkosti :

XS - 52-54 cm

S - 54-56 cm

M - 56-58 cm

L - 58-60 cm

XL - 60-62 cm  

Ace S3-10 VIPER Black

Nízkoprofilová verzia populárnej 17S prilby, ACE S3-10 VIPER Vás chráni a zároveň v nejí budete nenápadný.

Tejto prilbe sme navrhli matný povrch a zmiernili sme grafiku. Vďaka nášmu zdokonalenému zadnému upínaciemu systému bude jazdenie vždy pohodlné a príjemné.

Tiež si nebudete musieť neustále upravovať pásik pod bradou. Urobte to iba raz za celý deň.

Táto prilba zodpovedá evrópskej norme CE EN 1077. Celková hmotnosť je 320g.

Veľkosti :

XS - 52-54 cm

S - 54-56 cm

M - 56-58 cm (na sklade -dostupné okamžite)

L - 58-60 cm

XL - 60-62 cm  
Vždy počas zimných mesiacov praví fanúšikovia Zimných športov vytiahnu náradie a idú sa venovať svojím športom . Ale každí potrebuje istú výbavu . Množstvo produktov na Zimné športy nájdete v tejto sekcií nájdete tu Bežecké lyžovanie , Hokejové puky , Hokejová prilba , Hokejové rukavice , Lyžiaska obuv , Lyžiarske  prilby , Vaky na lyžiarsku obuv a lyže , Zjazdové lyžovanie , Boby a sane , Hokej , Hokejové chrániče , Chrániče , Lyžiarské okuliare , Lyžiarské rukavice , Viazanie , Doplnky pre zimné športy , Hokejky , Hokejové oblečenie , Kombinované korčule , Lyžiarske palice , Snowboarding , Zimné korčule . Vyberte si to pravé pre vás na Pesiazona.